Resilio Sync

Dodany 30 lipca 2019
1 komentarz

Resilio to nowa wersja prezentowanego już u nas kiedyś BittorrentSynca. Tym razem o możliwościach tego programu, pozwalającego na synchronizację plików bez używania serwerów pośredniczących opowiada Mikołaj Hołysz.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Resilio Sync

Ten podcast był pobierany 3332 razy

Komentarze

 • mojsior pisze:

  Witajcie.
  Co do aplikacji resilion sync to mi się udawało ją uruchomić tak, żeby była dostępna dla nvda.
  Faktycznie po odpaleniu programu nvda zachowuje się tak jak by apka była dostępna jednak po kliknięciu myszką nvda w okno programu staje się on dostępny i wygląda tak samo jak strona, bo to jest ten sam webowy program.
  Porównując resiliona do jego poprzednika czyli bit torrent synca, to brakuje mi powiadomień push, które pokazywały czy folder się caczoł synchronizować lub kiedy synchronizacja się zakończyła.
  Niezawsze się chce sprawdzać czy nasz plik lub folder się pobrał dlatego szkoda, że tych powiadomień w resilionie nie ma, bo w btsyncu bardzo mi się to podobało.
  Samo narzędzie jest bardzo przydatne i mnie przydało się w wielu sytuacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych