Remote Incident Manager

Dodany 11 sierpnia 2022
3 komentarze

Paweł Masarczyk i Michał Dziwisz demonstrują możliwości tego narzędzia, przeznaczonego do zdalnego sterowania komputerami z systemem Windows.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Remote Incident Manager

Ten podcast był pobierany 2191 razy

Komentarze

 • Marek Gągała pisze:

  Aplikacja bardzo mi się podoba, właśnie ją testuję. Mam nadzieję, że kiedy się skończy sierpień, to tej aplikacji będzie można nadal używać w wersji darmowej. Szkoda by było, gdyby po końcu okresu testowego, aplikacja ta stałaby się niezdatna do użytku. Wydaję mi się, że jest lepsza od NVDA Remote, szczególnie dlatego, że można bardzo szybko skomunikować się z osobą, której pomagamy, nie bawiąc się w żadne komunikatory i połączenia telefoniczne.

 • Rafał Mieszkalski pisze:

  Aplikacja Remote Incident Manager jest dość ciekawa ale na razie nie mam potrzeby używania.

 • Marek Gągała pisze:

  Od dzisiaj, gdy chcę uaktualnić aplikację, pojawia mi się taki błąd: „Nie można zamknąć aplikacji remote incident manager. Zamknij aplikację i kliknij ponów, aby kontynuować”.
  Ten problem występuje na laptopie, z którego teraz piszę, czyli na Asusie. Na Dellu, czyli moim domowym laptopie, remote incident manager się normalnie uaktualnia, bez żadnych błędów. Jak ten problem mogę rozwiązać? Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych