Reflecta

Dodany 28 listopada 2017
2 komentarze

Urządzenie, jakie w tym odcinku Tyflopodcastu zaprezentuje Kamil Kaczyński przyda się z pewnością tym, którzy posiadają sporą ilość kaset, ale nie chcą inwestować już w klasyczne magnetofony.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Reflecta

Ten podcast był pobierany 3472 razy

Komentarze

  • Przedchwilny pisze:

    Mnie nie zabiła ta jakość karty dźwiękowej, chociaż zmonofonizowanie kanałów nie było niczym miłym, zabił za to mnie efekt wow and flutter, przecież to to całą charakterystykę dźwięku zniszczyło i chyba czasami lekko ogólnie temu urządzonku dobijało ze stabilizacją obrotów. To ja nie wiem czy już mój soniacz z 82 roku nie gra lepiej, gdzie raczej nic tam przy nim nie było robione. Z drugiej ręki sprzęt, więc nie znam historii, ale to co tutaj było pokazane… Przecież to się tego słuchać nie da i wybaczyłbym jeżeli urządzenie miałoby te ok. 40 lat, się nie dziwię, że to tak gra i się sypie. Koszty się tnie, a ceny… No cóż.

  • Kamil pisze:

    Przecież ostrzegałem słuchaczy, że to Lipa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych