JBL Link Portable

Dodany 19 stycznia 2022
1 komentarz

Paweł Masarczyk opisuje wygląd i możliwości tego bezprzewodowego głośnika.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: JBL Link Portable

Ten podcast był pobierany 2416 razy

Komentarze

  • Paweł Masarczyk pisze:

    Zaraz po zakończeniu audycji odstawiłem głośnik na podstawkę i oto przypomniał mi się pewien lifehack umożliwiający sprawdzenie czy głośnik prawidłowo kontaktuje ze stykami podstawki. Otóż, gdy odstawimy wyłączony głośnik na podstawkę, automatycznie się on włączy i po kilku sekundach usłyszymy dźwięk powitalny tak jak demonstrowałem to w audycji. To potwierdzałoby również, że głośnik został przewidziany do użytku stacjonarnego ze stałym podłączeniem do sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych