QTranslate

Dodany 26 czerwca 2018
5 komentarzy

Michał Dziwisz i Patryk Faliszewski opisują tę aplikację dla systemu Windows, pozwalającą na szybkie i wygodne tłumaczenie tekstów z użyciem wielu dostępnych silników.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: QTranslate

Ten podcast był pobierany 4692 razy

Komentarze

 • Michał Dziwisz pisze:

  A oto odnośnik do pobrania programu:
  https://quest-app.appspot.com/download
  Wystarczy użyć odnośnika opisanego jako Download

 • Piotr Rakowski pisze:

  Znalazłem jak edytować skróty klawiszowe. Trzeba Kliknąć lewym klawiszem myszy 2 razy.

 • Sebastian pisze:

  Chyba nigdy nie przyzwyczaję się do takiego głosu syntezy.

  • Maciek pisze:

   No… Ja chyba też, to znaczy na nowo się nie przyzwyczaję. 🙂 Pomyśleć, że jeszcze gdy miałem Windowsa, się po prostu korzystało, bo było po prostu responsywniej. Po przesiadce na macOS, strasznie robotycznie i sztucznie w przeciwieństwie do Zochy. Strasznie mierzi ucho, ale toleruję, bo wiem jak to było za czasów windy.
   Co do programu, bardzo go sobie chwalę. Korzystałem często i komfortowo, kiedy to odpowiedni dodatek do NVDA całkowicie odmówił posłuszeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych