Basilisk

Dodany 10 września 2018
5 komentarzy

Robert Łabędzki prezentuje tę przeglądarkę, którą docenią użytkownicy takich rozszerzeń jak np. Webvisum, gdyż nadal w niej działają.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Basilisk

Ten podcast był pobierany 4315 razy

Komentarze

 • wredny pisze:

  a po co mi toto do dziwnych stron takich które nie działają w FIREFOX jest opera lub chrome a instalować przeglądarkę tylko dla kilku wtyczek?

  • Michał Dziwisz pisze:

   A jakie są Ci znane darmowe alternatywy do Webvisum? Bo osobiście nie znam żadnej, a na niektórych stronach ta wtyczka dla niewidomego jest niezbędna, do prawidłowego korzystania z nich ze względu na CAPTCHA.

   • wredny pisze:

    nie zamierzam kwestionować przydatności dla niewidomych tego typu rozwiązań .
    Co do alternatywy dla webvisum to sam Pan wie że jej nie ma .
    inne rozwiązania są płatne po prostu w swoim przypadku nie czuję potrzeby instalacji tej przeglądarki

 • stefan pisze:

  Z Palemoon nie da się korzystać z NVDA, tam są chyba wycięte funkcje dostępnościowe dla screanreaderów.

 • Syl-Piet pisze:

  Pięknie. jest też wersja portable i działa poprawnie. Co należy zrobić, by wrzuciwszy przeglądarkę na zewnętrzny dysk mieć tam też profil? Wówczas na dowolnej maszynie mielibyśmy swoje zakładki, wtyczki m.in webvisum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych