pCloud

Dodany 5 października 2023
2 komentarze

O zaletach, wadach a także dostępności tej chmury internetowej opowiada Edwin Tarka.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: pCloud

Ten podcast był pobierany 2367 razy

Komentarze

  • Michał Molek pisze:

    Kopę lat, miło słyszeć. Edwin w formie – jak chmura, to jesień. Dzięki za uświadomienie, że pCloud ma zintegrowany przyjemny odtwarzacz na iPhone.

  • Senek pisze:

    Hej! Staram się być w formie, trochę mnie ta jesień zdrowotnie dopadła. Mam nadzieję, że wszystko merytorycznie dopięliśmy jak należy. 🙂 A player na Iphonie faktycznie jest dość przyjemny. Ubogi w ficzerki, ale wygodny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych