Panasonic rx-m40

Dodany 23 stycznia 2020
10 komentarzy

Wygląd i możliwości tego magnetofonu opisuje Kamil Kaczyński

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Panasonic rx-m40

Ten podcast był pobierany 2272 razy

Komentarze

 • Milena Jakubowska pisze:

  Witam Panie Kamilu:
  Czy nie dałoby rady skrócić czasu odtwarzania tych próbek, które prezentuje Pan w audycjach na temat magnetofonów?
  Uważam, że np. w ostatniej audycji, w której prezentował Pan konkretny model magnetofonu czas prezentowania samego odtwarzacza jest krótki, bo około 27 minut. Natomiast czas przedstawiania próbek jest zbyt długi, bo aż 30 minut.
  Osobiście powiem, że przez takie długie pokazywanie próbek nie jest ta audyycja tak ciekawa jak mogłaby być.

 • Kamil pisze:

  Co do kwestii prezentowanych w audycjach próbek, trochę trudno mi się obiektywnie ustosunkować, gdyż mają one za zadanie ukazanie walorów sprzętu i tak naprawdę zauważyłem, że niektórych słuchaczy interesuje przede wszystkim obsługa, a inni nie tak patrzą na obsługę, jak właśnie na próbki,, dlatego starałem się prezentować je w jednym miejscu, tak, aby ktoś, kogo interesuje przede wszystkim brzmienie danego magnetofonu, łatwo je znalazł, z drugiej strony ktoś, kogo mniej interesują mógł je ewentualnie łatwo ominąć, , niemniej jednak jeszcze w kilku audycjach, które się ukażą będą te, co zawsze, ale w najnowszych audycjach trochę skróciłem

  • Zator pisze:

   A ja uważam, że takie audycje są totalnie bez sensu, zajmują tylko miejsce na serwerach tyflopodcastu i z uporem maniaka powtórzę, żeby ten cykl był po prostu zawieszony.

 • Kamil pisze:

  A ja uważam szanowny Panie zator, że moja cierpliwość do Ciebie się właśnie wyczerpała, nie jesteś administratorem tej strony, ani żadnego podcastu nie zrobiłeś, a ciągle wszystkich krytykujesz, tyle mam do powiedzenia. i nie jestem jedyną osobą, która o Tobie w ten sposób pisze, o tym, co ma być prezentowane, a co ma nie być prezentowane decyduje redakcja i żadne audycje nie powstają bez powodu, więc ja też z uporem pozwolę sobie powtórzyć coś, co już wcześniej na temat Twoich komentarzy napisałem, jeżeli Cię to nie interesuje, to nie bądź adwokatem diabła i nie mów za wszystkich, po prostu nie słuchaj i tyle.

  • Zator pisze:

   Hm, Kamil, nie mówię tego złośliwie, tylko stwierdzam fakt, że nie podoba mi się cykl, który prezentujesz, co do tego czy zrobiłem podcast, zrobiłem i to nie jeden, tylko, że nie był to strikte podcast, jeno cykl audycji emitowanych w jednej z telewizji odnośnie pomocy osobom z różnymi niepełnosprawnościami, z resztą sam w tych programach byłem lektorem, celowo nie umieszczam linków na tym forum do tych produkcji, bo nie jest to typowy podcast poświęcony technologiom wspomagającym. Nie mniej, jeśli napiszesz na [email protected] z przyjemnością podam ci link i wtedy stwierdzisz, czy ci się podobało, czy też nie, każdą opinię uszanuję, a moje komentarze nie są bynajmniej złośliwe, tylko wyrażam swoje zdanie. Szkoda, że twoja cierpliwość wystawiona na tak skąd inąd negatywną opinię z mojej strony jest tak słaba, może coś na uspokojenie, jakiś suplement ziołowy?

   • Kamil pisze:

    Ok, już dobrze, nie szukam dymu, trochę zniecierpliwił mnie fakt, iż dość dużo krytycznych opinii ostatnio wygłaszałeś i nie tylko tyczyło się to moich audycji, stąd mogła się zrodzić we mnie negatywna postawa, ale w sumie każdy ma do tego prawo, bo po to są komentarze, tak więc nie wnikam, na uspokojenie też już niczego nie potrzebuję, swoją drogą dzięki za kontakt, napiszę do Ciebie niebawem, chciałbym się tylko celem ulepszenia własnych audycji dowiedzieć, co Ci się w nich nie podoba, jak kiedyś wspominałem, jestem otwarty na wszelkie sugestie ze strony słuchaczy, gdyż audycji nie tworzę dla siebie, tylko dla ludzi, jeżeli nie chcesz komentować publicznie, możesz mi napisać na [email protected], też chętnie się do nich ustosunkuję.

    • Zator pisze:

     No i to rozumiem, bynajmniej jestem daleki od także zadym, a że się mi coś nie podoba, nie mniej daleki jestem od tzw. hejtowania i obrażania kogokolwiek, tym bardziej, że zawsze uważałem iż sama idea tyflopodcastu jest potrzebna i słuszna a napiszę ci na prv o co mi dokładnie chodzi i tyle. Także nie chcę byś się czuł urażony, bądź obrażony. Uwierz, że mocniej komentuję poczynania rządzących na swoim profilu fb, ty przynajmniej coś robisz, może tym nawet kogoś zainteresujesz, mnie nie, ale jak mówiłeś, komentarze są po to by móc wyrazić swoje zdanie. To się nazywa po prostu pluralizm, taki jest potrzebny, ale w ramach normalnego współżycia społecznego, bez obrażania i nienawiści. Tak nie odbieraj moich słów personalnie, bo czasem jest tak, a ja pracowałem 7 lat w radio, że chcesz dobrze, starasz się i co? Szef cię opieprzy jak burą sukę, a to niezadowolony słuchacz pomijam, że zadzwoni, bywało, że składał skargi bo nie takie pytanie zadałem Panu Jarosławowi, lub innemu politykowi, dobrze, że moja praca w mediach została zakończona, ale te moje audycje ci podeślę na wskazany adres, mam nadzieję, że spokojnie sobie kiedyś popiszemy, lub pogadamy. Pozdrawiam i spoko, jak się poczułeś obrażony to przepraszam szczerze i docenia, że w ogóle coś nagrywasz, a zdanie mogę mieć odrębne. Pozdrawiam i kończąc temat popiszemy kiedyś prywatnie!

 • Marek pisze:

  Panowie, wy tu jakieś kłótnie między sobą uskuteczniacie, a ja po prostu podziękuję p. Kamilowi za audycję, która bardzo mi się przydała. Dodam, że jestem w 100% widzący, a na Wasz serwis trafiłem zupełnie przypadkowo. Kupiłem właśnie taki magnetofon, chciałem znaleźć jakąś instrukcję obsługi bo oczywiście sprzęt jak to w przypadku retro bywa okazał się być niekompletny i jednym z pierwszych wyników w Google była właśnie ta audycja. Dowiedziałem się o wszystkim co było mi potrzebne a przy okazji dowiedziałem się z innych materiałów jak funkcjonują niewidomi. Powiem szczerze, wielki szacun. W telewizji czasem coś tam się widzi, ale tu każdy, kto chce słuchać i ma na to trochę czasu jest w stanie zyskać na prawdę solidną i pogłębioną wiedzę.

 • xyz pisze:

  Do usera Zator: Drogi Tomaszu, uprzejmie uprasza się o nierobienie na serwerach tyflopodcastu”zatoru” swoimi niegrzecznymi komentarzami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych