Pacmate i Office Mobile

Dodany 7 kwietnia 2010
3 komentarze

Możliwości mobilnego pakietu Office w notatniku Pacmate Omni prezentuje Janusz Rutkiewicz.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Pacmate i Office Mobile

Ten podcast był pobierany 3596 razy

Komentarze

 • Pitermach pisze:

  Hmm, warto wspomnieć, że FSEdit ma język polski .
  No i w pac mate 4.1 było sprawdzanie w Wordzie, więc jestem lekko zazkoczony, chociaż ja się tym nie martwie, Piszę w FSEdit i dobrze działą *uśmiech*.sprawdzania pisowwni.

 • Janusz Rutkiewicz pisze:

  Sam posiadałem wersję z windows mobile 4.1 i nic takiego tam nie było by można było sprawdzić pisownię w word mobile. Tak też i obecnie po wymianie mam nadal.

 • Janusz Rutkiewicz pisze:

  Sprostowanie dotyczące pojemności pamięci wewnętrznej. Pacmate omni ma bowiem 128 MB pamięci a to co podałem w tym odcinku odnosiło się do starszego typu tego urządzenia i za tą niedokładność przepraszam tych co to słuchają a liczę, że ktoś to odczyta i weźmie poprawkę na tą informację w dźwięku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych