Organizowanie Aplikacji W Systemie iOS

Dodany 30 marca 2023
4 komentarze

Obecnie czasem bywa tak, że więcej aplikacji znajduje się w pamięci naszego telefonu, niż komputera. Jak zapanować nad tym chaosem? O tym m. in. w najnowszym odcinku TyfloPodcastu opowiada Maciej Walczak.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Grażyna pisze:

  Dzięki temu podcastowidoceniłam Spotlight, z którego teraz korzystam prawie codziennie. „Zaszalałam” też z widżetami. Korzystanie z nich znacznie ułatwia i przyspiesza docieranie do zamierzonego celu.
  Poprzednie podcasty dotyczące obsługi iphone’a również uporządkowały i wzbogaciły moją wiedzę i umiejętności (chociażby organizowanie ekranu początkowego, co wykonałam).
  W mojej opinii takie podcasty są bardzo potrzebne. Dziękuję Autorowi i mam nadzieję na pojawienie się kolejnych.

  • Maciek pisze:

   Bardzo dziękuję za dobre słowo, cieszę się że ten, jak i inne moje podcasty pomagają, są przydatne. Oczywiście kolejne w drodze.:)

   Akurat kolejny który się montuje dedykuję użytkownikom komputerów Mac a co za tym idzie, użytkownikom systemu macOS, gdyż idąc za ciosem tematu syntezy w systemie iOS, postanowiłem nagrać również ten o macOS.:)

 • Grażyna pisze:

  To bardzo pocieszająca informacja. będę cierpliwie czekać na kolejne podcasty.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych