Nowości w TOTUPOINT

Dodany 4 czerwca 2020
1 komentarz

O nowościach i planach związanych z dźwiękowymi znacznikami TOTUPOINT opowiada pomysłodawca tego systemu, Jan Szuster.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Nowości w TOTUPOINT

Ten podcast był pobierany 5067 razy

Komentarze

  • Aga pisze:

    Mam nadzieje że Totupoint będzie się dalej rozwijał. Uważam, że jest bardzo przydatny. Marzyłoby mi się żeby był u mnie w mieście umieszczony na przystankach autobusowych. Ułatwiłoby to ich lokalizowanie. Bardzo mi się też podoba pomysł ze światłami. Testowalam przejście w Chorzowie i działało to super. Niestety u mnie nie ma nawet świateł udźwiękowionych nawet w ten podstawowy sposób. Może tylko jedne czy dwa światła i na tym koniec. Raczej nie sądzę że zrobią kiedyś u mnie światła zintegrowane z systemem totupoint. Jeśli miałabym coś zaproponować to dodałabym jeszcze taką funkcję zgłaszania niedziałających znaczników. Zdarza się, że znacznik z jakiegoś powodu przestaje mówić i fajnieby było móc zgłosić jego niepoprawne działanie. Druga sprawa bardzo by mi się marzyła aplikacja na apple watch’a. Nie wiem czy jest taka możliwość, jednak gdyby taka była to bym bardzo się ucieszyła. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego w realizowaniu projektu. Oby tak dalej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych