Norton Ghost

Dodany 31 grudnia 2009
3 komentarze

Prezentacji narzędzi do tworzenia obrazów dysków ciąg dalszy. Tym razem Hubert Meyer opowiada o legendarnej aplikacji Norton Ghost.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Norton Ghost

Ten podcast był pobierany 3474 razy

Komentarze

  • gość pisze:

    Witam, o widzę że prezentujecie pirackie kopje ghosta! Dla legalnych właścicieli symantec sprzedaje polską wersję programu. Proszę zdjąć ten potcast do jutra . W innym przypadku zgłoszę się do symantec Polska celem weryfikacji legalności prezentowanej kopji.

  • midzi pisze:

    @ gość a czy wiesz, że istnieje coś takiego, jak wersje demonstracyjne? Instalacja takowej w zupełności wystarczy do zademonstrowania programu na łamach podcastu. Proponuję na przyszłość 2 razy się zastanowić przed rzucaniem fałszywych i niczym nie popartych oskarżeń, a także wykazać się większą odwagą cywilną, podpisując się pod nimi własnym imieniem i nazwiskiem.

  • Pawel Loba pisze:

    Swietna robota jak zwykle zreszta. Bardzo stara kopia Ghosta, ktora trzeba bylo odpalac z dyskietki miala funkcje klonowania dysku. Czy masz Hubercie jakies sugestie w tej kwestii? Niestety moja piracka kopia tamtego starocia nie pozwala mi klonowac na twardy dysk o rozmiarach rzedu poltora terabajta. Dzieki za wszelkie sugestie. Pawel. ([email protected])

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych