Networks

Dodany 31 marca 2015
1 komentarz

Robert Łabędzki prezentuje tę darmową aplikację, umożliwiającą monitorowanie naszego łącza.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Networks

Ten podcast był pobierany 3290 razy

Komentarze

 • mojsior pisze:

  Witam.
  Właśnie zainstalowałem to cudo no i się przeraziłem kiedy netstata i zaznaczyłem ustanowione połączenia, zobaczyłem na przykład apple mobile service no i nie rozumiem co ten shit mi przesyła, ale to nie wszystko bo usługi od apple to jedno ale dlaczego w śród nasłuchujących procesów jest do diabła windows explorer, tego już kompletnie nie rozumiem.
  Ponadto posiadam tam jeszcze coś takiego dziwnego jak pc monitor, no i tu jest zagwozdka, bo nie wiem jak sprawdzić w jakiej lokalizacji i co to jest ten pcmonitor, i nie mogę go wyłączyć, bo dostaję komunikat odmowa dostępu.
  Może to jest powód że używam win 8.1 i tam są jakieś usługi, ale się niepokoję mimo wszystko bo widzę że coś mi cały czas bierze jakieś 3 albo 10 kb wysyłki na pobierania też trochę.
  Będę wdzięczny jeśli powiesz rolabie jak mogę sprawdzić gdzie dany proces siedzi, najbardziej nie pokoi mnie ten jakiś pc monitor no i ten explorator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych