NETGEAR Nighthawk R7000

Dodany 10 czerwca 2016
3 komentarze

Robert Łabędzki i Michał Dziwisz prezentują możliwości tego wydajnego routera kablowego.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: NETGEAR Nighthawk R7000

Ten podcast był pobierany 4015 razy

Komentarze

 • m-a-t pisze:

  Audycja strasznie rozwlekła, po 15 minutach znudziłem się na tyle, że wyłączyłem podcasta i przeczytałem recenzję tego sprzętu na jakimś portalu technologicznym. Dodatkowo zdarza się, że pan Robert wchodzi w słowo panu Michałowi co strasznie dekoncentruje. Panowie, trochę więcej profesjonalizmu.

  • Michał Dziwisz pisze:

   Mateuszu,
   straciłeś zatem najistotniejszą część w postaci demonstracji interfejsu z punktu widzenia osoby niewidomej, co jest wartością dodaną tego typu audycji, ale najwyraźniej po prostu ten element materiału nie był Ci potrzebny i w takim przypadku istotnie, szybciej będzie sięgnąć po recenzję z jakiegoś portalu specjalizującego się w nowoczesnych technologiach.

 • Pawel pisze:

  Witam,
  Podejrzewam, ze Robertowi udalo sie juz namierzyc odpowiednik tego routera, ale z modemem VDSL/ADSl+ etc. jesli nie, to popatrz prosze na specyfikacje Netgear D7000 lub D7800. Koszt tego pierwszego ksztaltuje sie w okolicach 400 dolarow kanadyjskich.
  Pozdrawiam,
  Pawel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych