Narzędzia Do Zachowania Prywatności w Internecie

Dodany 8 sierpnia 2019
4 komentarze

O komunikatorze Signal, przeglądarce Brave i narzędziach wspomagających naszą prywatność w sieci rozmawiają Michał Dziwisz i Mikołaj Hołysz.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Michał Dziwisz pisze:

  Odnośnik do pobrania przeglądarki Brave:
  https://brave.com

 • Zator pisze:

  Ja niestety nie dosłuchałem audycji do końca, sam sposób prowadzenia spoko, nie mniej gość jest po prostu nudny, sama audycja ciągnęła mi się niczym przysłowiowe flaki z olejem, albo i bez, poślizgu nie było. Co do bezpieczeństwa, warto przetestować dość szybką przeglądarkę ccleaner browser, to ze stajni avast. Ma sporo ustawień odnośnie bezpieczeństwa i anonimowości w sieci. Myślę, że dla przeciętnego użytkownika w zupełności wystarczy.

 • mojsior pisze:

  Hmm jakoś nie bardzo mam zaufanie do wszystkiego co robi firma avast już sam jego antywirus przyspożył mi nielada problemów.
  Jedyne czego od nich używam do cccleanera w wersji pro bo nadal jest piriform mimo że wykupił go awast i wrzuca swój badziewiasty antywirus do darmowej wersji ccleanera.
  Ja niestety nie ufał bym stajni avast jeżeli chodzi o prywatność.
  Dzięki za podrzucenie przeglądarki brave, nie wiedziałem, ze jest coś na chromium co obsługuje tora.
  Audycję wysłuchałem do końcu mikołaju jak zwykle powiedzane zostało to trzeba.
  Co do ciebie użytkowniku zator to z wielką ciekawością posłucham twoich ewentualnych podcastów czy audycji z twoim udziałem.
  Potrafisz krytykować każdego, co zawsze zauważam kiedy wypowiadasz się pod podcastami, zjadliwości w tych komentarzach nie brakuje, tak więc zrób coś sam, chętnie posłucham i ocenię.

  • Zator pisze:

   Można było mnie słuchać każdego dnia przez 7 lat w fjedne z lokalnych stacji w Białymstoku. Teraz nie, zmieniłem i miejsce zamieszkania i branżę. SSzkoda, że uważasz, że jestem zjadliwym pewnie i w twoim mniemaniu skur… ale wiesz, co, mnie to ziębi ani grzeje. Albo ktoś to akceptuje, albo nie, nie wszystko mi się podoba i swoje zdanie zawsze wyrażę jakie ono by nie było.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych