Narzędzia Do Tłumaczenia W Czasie Rzeczywistym

Dodany 14 lipca 2023
4 komentarze

Możliwości kilku narzędzi, których możemy użyć do tłumaczenia zagranicznych gier czy aplikacji demonstruje Patryk Chojnacki.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • TyfloPodcast pisze:

  Zestaw omawianych w audycji narzędzi można znaleźć tu:
  https://przytulnemiejsce.pl/pates/tlumaczenie/

 • Nuno pisze:

  Z kodowaniem to jest tak jak z brajlowskimi nakładkami na klawiaturę. Dana nakładka (w tym wypadku program) jest robiona pod konkretną klawiaturę. I jeżeli nałożymy takie ustrojstwo na klawiaturę na przykład niemiecką to tak, będziemy mieć pod palcami jakieś tam znaki ale nie koniecznie będą one zgodne z rzeczywistością. Tak działa kodowanie, każdy znak ma swoój numeryczny kod, ale na przykład w GB2314 (kodowanie chińskie), kod (65) oznacza coś innego niż u nas.

 • Nuno pisze:

  ZDSR wspiera DeepL 🙂

  • Michał Dziwisz pisze:

   Teoretycznie wspiera w postaci wtyczki, a w praktyce np. u mnie to nie działa niestety. No chyba, że jest jakiś postęp w tej sprawie Nuno?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych