Andrzej Łukaszewicz

Jeśli to prawda, że milczenie jest złotem, należałoby go ozłocić, ponieważ nie pojawia się w żadnej z audycji. Kiedyś chyba zbyt dosłownie potraktował tytuł płyty FISZa „Polepione Dźwięki”, gdyż teraz biega po studiu z nożycami w ręku, wycina, docina i skleja to, co nagrywają ludzie, których głosy słychać w podcastach. A cóż takiego wycina? Jest to wielki sekret, który zna tylko on i jego wielkie nożyce, a już one go na pewno nie zdradzą. Są bowiem równie milczące i nie odezwą się nawet po najsilniejszym uderzeniu w stół. E-mail do Andrzeja: [email protected]

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych