Muzyczne Serwisy Streamingowe

Dodany 26 marca 2015
1 komentarz

O zaletach i wadach poszczególnych serwisów, pozwalających na strumieniowe przesyłanie muzyki rozmawiają Rafał Kiwak i Michał Kasperczak.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • nie_lubię_komercji pisze:

    Audycja nie dla mnie. Nie każdy przecież używa smartfonów. Osobiście nie lubię urządzeń dotykowych. Pozatym wolę ściągać muzykę za darmo, mieć ją na dysku, czy na mp3 niż płacić złodziejom. Pozatym na spotify nie mogłem znaleźć disco polo. Lubię miksować muzykę, więc bez muzyki na dysku nie obejdzie się. Poza tym kto logicznie myślący będzie kupował muzykę, przecież muzyka w sieci jest dostępna na wyciągnięcie ręki za darmo, mnie nie stać na kupowanie, może kogoś dorosłego stać, ale nie moich rodziców, liczcie się z tym, że czasami są awarie internetu. Wtedy jak słuchać? Przepraszam za słowa krytyki, po prostu wyraziłem swoje zdanie na ten temat. Tak pozatym czy wy tak lubicie kupować muzykę. Nie w naszym kraju i nie z takimi zarobkami jak w Polsce. Są potrzebniejsze wydatki niż kupowanie płyt. Nienawidzę gadania typu to nielegalne itp. U nas w kraju to każdy na każdym tylko zarabia. Tak samo programy czytające ekran. Dla mnie wystarcza NVDA, głos IVONA też mam za darmo, widać można. Jawsa nie używam, program nie dla mnie. Jeszcze raz przepraszam, ale nienawidzę komercji. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych