Mówiący Telewizor Panasonic TX

Dodany 13 czerwca 2014
1 komentarz

Możliwości telewizora firmy Panasonic wyposażonego w przewodnik głosowy opisuje Grzegorz Błaziak.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • tomek pisze:

    Witam. Co do audycji o mówiącym telewizorze to bardzo ciekawy temat. Sam mam zamiar w przyszłości nabyć taki telewizor. Jednak co mi się w audycji nie podoba to to że pan Grzegorz zamiast więkrzą uwagę skupić na przewodniku głosowym opisuje w detalach układ guzików na pilocie. Ja wiem że to jego pierwsza audycja no ale sorki. Każdy pilota w ręku trzymał no i moim zdaniem to opisywanie go w detalach było zbyteczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych