Magnetofony Technics RS-tr313 i RS-tr333

Dodany 28 listopada 2017
3 komentarze

Firma technics wyprodukowała wiele modeli magnetofonów, w swojej kolekcji kolejne z nich posiada i już teraz zaprezentuje Kamil Kaczyński.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Bolesław Bierut. pisze:

    Ja rozumiem, że idziesz z duchem aktualnie rządzących to już było i wracamy, szkoda czasu na takie audycje. Jak chcę sobie wrócić do starych urządzeń, jest muzeum techniki.

  • Kamil pisze:

    Jeżeli moje audycje się Tobie nie podobają, to nie powód, żeby zniechęcać innych. Wiele osób niewidomych posiada jeszcze w domach stare kasety i chciałoby je przede wszystkim przerzucić na komputer, ale nie może kupić sprzętu, bo już się tego standardu nie produkuje, więc trzeba szukać używek, nie zawsze znajdziesz od ręki model jaki w danym momencie chcesz, dlatego prezentuję modele pokrewne, żeby można było sobie wybrać ewentualną alternatywę.

  • Kamil pisze:

    Co do muzeum, to owszem, jest muzeum, a nawet podaję odnośniki w audycjach, ale tam są tylko opisy, a w moich audycjach jest wszystko to, co jest dla osoby niewidomej najważniejsze, tj. przedstawiona prezentacja i omówiona instrukcja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych