Magnetofony Technics rs-bx727 i rs-bx808

Dodany 15 grudnia 2017
3 komentarze

Kolejne 2 modele magnetofonów prezentuje Kamil Kaczyński

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Michuu pisze:

  Czemu rs-bx727 przy próbkach odtwarzania gra na mono? Tak po za tym wszystko pięknie. 808 Jak na razie najlepszy.

  • Kamil pisze:

   Kurczę, chyba na którymś kablu podczas prezentacji musiałem mieć jakieś zwarcie, czego w pośpiechu nie zauważyłem, odnośnie rs-bx601 i 501, to modele z niższej półki, aniżeli 701, nie znam roku produkcji 701, ale jego wygląd jest zbliżony do 747, tego fajnego, a 501 i 601 wyglądają trochę podonbnie do tych 2-kieszeniowych 373, 474 oraz 575, 808 cieszę się, że fajny, gdyż to najwyższy model, jaki posiadam, znam jeszcze z nazw chyba najwyższe, jakie miał Technics, tj. 828 oraz 965, ale ich nie posiadam, bo kosztują fortunę

 • Michuu pisze:

  O 501 dopiero dzisiaj będę słuchał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych