Magnetofony przenośne Sony tcm-939 i Panasonic rq-2102

Dodany 7 grudnia 2017
1 komentarz

Kamil Kaczyński prezentuje kolejne magnetofony, tym razem są to urządzenia przenośne.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Michuu pisze:

    Panasonic- jak zawsze stara dobra mechanika. Swoją drogą- nie wiedziałem, że była stosowana w starych dyktafonach, bo to raczej bardziej dyktafony a niżeli magnetofony. Po za tym- w Panasonicu jednak słychać różnicę na dolby i na taśmie chromowej. Jeśli lubisz małe magnetofoniki to poszukaj rx-m40. To już jest typowy malutki magnetofon. Ma już radio i lepszy głośnik i dodatkowo przełącznik tonów wysokich niskich. Niestety- dalej mono.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych