Lubimy Czytać w Systemie iOS

Dodany 8 marca 2016
4 komentarze

Michał Dziwisz prezentuje dostępne dla niewidomych możliwości tej mobilnej aplikacji, pozwalającej na zapoznanie się z opisami wielu dostępnych na polskim rynku książek.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Rafał pisze:

  Witam serdecznie w audycji była mowa na temat webvizum. U mnie na laptopie przeglądarka stwierdza, że wtyczka nie posiada aktualnego cerfifikatu. Co mam zrobić aby wtyczka działała? Pozdrawiam

  • Na stronie about:config należy przełączyć wartość:
   xpinstall.signatures.required z true na false, to wystarczy przynajmniej na razie, bo z którąś kolejną wersją FF i to ma zostać wyłączone.

 • Rafał pisze:

  Witam ponownie moja wersjia przeglądarki firefoks to 44.0.2

 • wredny pisze:

  aplikacja Lubimy Czytać tak jak mówiono w audycji ma również wersję na system android oto link https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.lubimyczytac&hl=pl
  a teraz przepraszam że nie na temat Proszę o pomoc applowska logika znów daje w kość używam jabłkowitych produktów dla WINDOWS uszczęśliwiono mnie nie dawno aktualizacją APPLE SOFTWARE UPDATE do wersji2.2 po instalacji tego jakże znakomitego i ze wszech miar zalecanego przez APPLE uaktualnienia program nie działa, jak pies z podkulonym ogonem wróciłem do starej wersji komponentu pomogło sytuacja dotyczy win 10 64 mam pytanie gdzie i komu taki wredny pecetowiec może to zgłosić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych