Koniec Klango

Dodany 21 maja 2018
4 komentarze

24 maja 2018 Klango oficjalnie zakończy działalność. Prezentujemy audycję, w której Paweł Masarczyk a także słuchacze, dzielą się swoimi wspomnieniami związanymi z korzystaniem z tego serwisu społecznościowego.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Koniec Klango

Ten podcast był pobierany 4535 razy

Komentarze

  • dla mnie Klango było czymś niezwykłym. Kiedy zaczynałem z tym pracować było szczytem moich marzeń. Dzięki klango poznałem mnóstwo angielskich słuchowisk teraz może być trudniej z ich posłuchaniem

  • Syntezator pisze:

    Bardzo żałuję, że nie udało mi się załapać na audycję, gdyż z pewnością również miałbym co nieco do powiedzenia. W Klango byłem przez prawie 9 lat i stanowi ono ważną część mojego życia, a co najważniejsze, było ze mną, gdy dorastałem. Poznałem tam sporo wartościowych osób, dowiedziałem się nie mniej interesujących rzeczy, szczególnie jeśli chodzi o komputery, ale nie tylko. Klango zawsze będzie zajmowało szczególne miejsce w moim sercu i to ze względu na społeczność i atmosferę otwartości i tolerancji. Oczywiście, odtwarzacz i obsługa Youtube również były świetne. Dziękuję Michałowi i Pawłowi za audycję.

  • Boczek pisze:

    Powiedziałem tam, co powiedziałem. Jedynie wziąć nasze wspomnienia i tyle. Za tym czymś nie będę płakał.

  • patrykuss12 pisze:

    Witam dla mnie również klango było ważnym hmm etapem w życiu na pewno jeśli chodzi o mój poziom technologiczny.. Dzięki klango, forum, wam wrzucającym wartościowe wątki zacząłem w zasadzie samodzielnie obsłógiwać komputer, korzystać z internetu, oraz zgłębiać hobby czyli gry. Dzięki klango poznałem również wartościowych ludzi, zz, którymi utrzymuję kontakt do dzisiaj. Mówię to też dlatego, ponieważ w podcaście pojawiały się twwierdzenia, opinie, że upadek klango dla nie których wiąże się z lękiem jak sobie poradzę z obsługą przeglądarki internetowej, youtube, czy innymi komputerowymi zagadnieniami. Co do mnie klango zamiast zamykać i ograniczać dało mi od strony technologicznej kopa do rozwijania siebie, odkrywania. Podsumowując jak było mówione coś się kończy, coś się zaczyna, jednak czas klango to etap masy wspaniałych wspomnień, świetnych znajomości, a także mój początek z samodzielną sprawną nie zależną obsługą komputera i wejście w świat technologii. Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności klangowiczów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych