Konfiguracja Zewnętrznego Odbiornika GPS w Systemie Google Android

Dodany 10 lipca 2016
3 komentarze

Czy leżący w szufladzie, pamiętający czasy Symbiana zewnętrzny odbiornik GPS przyda nam się jeszcze w dzisiejszych czasach? Na to pytanie w niniejszej audycji twierdząco odpowiada, demonstrując całą rzecz praktycznie Hubert Meyer.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Hej, Dzięki za ten poradnik. Szczerze mówiąc całkiem zapomniałem o moim pentagramie, a tak dzięki Tobie chyba pierwszy raz na dotWalkerze osiągnąłem fix 2.0.
  Pozdrawiam.
  PS jakbyś mógł podać jeszcze wydawcę tej appki, gdyż jakąś zainstalowałem ale wygląda inaczej niż twoja…

 • m-a-t pisze:

  Szukanie, instalowanie, kombinowanie tylko po to by dostać to co ja w iPhone mam zaraz po zakupie czyli dobrze działający gps. Te iPhony to jednak badziewia są 😉

 • Piotrek2 pisze:

  A może by jakieś recenzje telefonów i ich dostępności? Ostatnio wychodzi od groma modeli z Androidem, a tutaj cisza. Sam biorę przy przedłużeniu umowy Samsunga Galaxy j5, ale nie wiem nic o jego dostępności smutne. Mat- masz całkowitą rację. Sam posiadam Iphonea i nawet nic dodatkowego nie doinstalowywałem do gpsa. Śmiga, że aż miło. Szkoda tylko, że nie każdy na Iphonea może sobie pozwolić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych