Koncerty

Dodany 11 lutego 2013
1 komentarz

O swoich wrażeniach z różnego rodzaju koncertów oraz o rzeczach, na jakie warto zwrócić uwagę przed wybraniem się na taką imprezę w rozmowie z Michałem Dziwiszem opowiadają Bartek Kałużny, Andrzej Dobek i Adam Lipka.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Koncerty

Ten podcast był pobierany 6615 razy

Komentarze

  • Dionesque pisze:

    Bardzo ciekawa audycja, szkoda, że przegapiłam czy też nie mogłam słuchać emisji na żywo, bo może jakoś aktywnie bym się włączyła jako że chodzę na wiele koncertów, zwłaszcza w ostatnich latach aczkolwiek już od mniej więcej 20 lat lubię tego typu imprezy i gdy tylko mam okazję to wybieram się posłuchać na żywo moich ulubionych wykonawców – zarówno w Polsce jak i za granicą, w Europie i na innych kontynentach – łącznie koncertów z podróżowaniem to dla mnie podwójna przyjemność! 🙂
    Ciekawostka, bo też byłam na wspomnianym w podcaście koncercie Antoniny Krzysztoń w 1996 roku w Gdańsku więc chyba musiałam być na tym samym obozie językowym co koledzy z podcastu choć niestety ich nazwiska mi się z tamtych czasów nie zapamiętały za to sam koncert i owszem, pamiętam że nawet jakiś fragment nagrałam… 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych