Jazda Konna

Dodany 23 sierpnia 2017
4 komentarze

O swoich doświadczeniach i wrażeniach związanych z jeździectwem w rozmowie z Alicją Witek opowiadają Barbara Szymańska i Jacek Piotrowski.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Jazda Konna

Ten podcast był pobierany 5587 razy

Komentarze

 • Piot Zasadzki pisze:

  Dziękuję za bardzo interesującą audycję. Będąc dzieckiem jeździłem konno rekreacyjnie na lonży w stadninie w Małopolsce. To było w Żerosławicach.
  Pozdrawiam Jacka i panią Barbarę.

 • piter pisze:

  A tak z ciekawości jakimi mikrofonami binauralnymi były nagrywane te wstawki z zajęć jeździeckich?

 • Monika pisze:

  Witam, mam pytanie, dlaczego nie da się posłuchać całej audycji od początku do końca rozpoczyna się na zajęciach jeździeckich, ślicznie się zapowiada, kończy się w momencie gdy pani Barbara wyprowadza konia. Zastanawiam się czy aby nie nastąpiła jakaś awaria a myślę, że warto byłoby posłuchać nagrania w całości, wszak koniki są takie kochane i mają w sobie to coś. Pozdrawiam

 • Monika pisze:

  Dzisiaj otworzyłam ten podcast i spoko, mogłam sobie posłuchać go w całości, audycja bardzo, bardzo ciekawa mogłam się dużo z niej dowiedzieć, pięknie Państwo potrafili zachęcić do jazdy konnej na pewno wielu słuchaczy. Dziękuję za to pięknie pani Basi i panu Jackowi a także Alicji za jej przeprowadzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych