iProTV

Dodany 29 czerwca 2020
4 komentarze

Kazimierz Parzych opisuje wygląd i możliwości tej aplikacji, przeznaczonej do odtwarzania stacji w standardzie IPTV w systemie iOS.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: iProTV

Ten podcast był pobierany 4813 razy

Komentarze

 • Michał Dziwisz pisze:

  Oto wspominane w audycji repozytorium legalnych strumieni IPTV:
  https://github.com/Free-IPTV/Countries

 • słuchacz pisze:

  Witam rzeczywiście ciekawy program i fajna audycja. Ja natomiast mam problem ze wspomnianym repozytorium. Pobrałem sobie playlistę z polskimi kanałami i próbowałem załadować to w simple tv, to taka aplikacja portable na windowsa jakby ktoś nie wiedział. Niestety nie działa, czyżby strumienie się zdezaktualizowały? ciekawe dlaczego pozdrawiam.

  • Michał Dziwisz pisze:

   Część z nich istotnie nie działa, ale choćby Mango czy TVP Info powinny się wczytywać, bo prezentowaliśmy je w trakcie audycji.

 • Marek Gągała pisze:

  Ten link już jest nieaktualny chyba. Przed chwilą wszedłem na tą stronę, i nie mogę znaleść polskich kanałów? Gdzie to teraz jest przeniesione?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych