IBooks

Dodany 14 lipca 2011
1 komentarz

IBooks to wygodna aplikacja dla systemu iOS, umożliwiająca łatwe czytanie plików EPUB i PDF. Możliwości tego programu omawia Piotr Witek.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Piotr Witek pisze:

    Pojawiła się kolejna, znacznie przyjemniejsza, możliwość dodawania książek do programu IBooks. Nie musimy już w tym celu korzystać z programu ITunes. Jeśli posiadamy zainstalowany w naszym urządzeniu IOS program Dropbox do przechowywania plików w chmurze, wystarczy z poziomu komputera skopiować plik EPUB lub PDF do katalogu Dropbox a następnie otworzyć go z tego samego katalogu na urządzeniu IOS. Po otwarciu pliku, na ekranie pojawi się przycisk Export. Jeśli go tapniemy, zostaniemy zapytani czy chcemy plik dodać do programu IBooks. Gdy wybierzemy tę opcję, nowa książka automatycznie zostanie dodana do naszej pułki w programie IBooks a na wyświetlaczu otworzy się pierwsza strona nowej lektury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych