Historia TyfloInformatyki

Dodany 8 stycznia 2013
1 komentarz

O wszystkim, co istotne przede wszystkim w polskiej informatyce na rzecz niewidomych i słabowidzących Michał Dziwisz rozmawia ze Stanisławem Jakubowskim.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Historia TyfloInformatyki

Ten podcast był pobierany 3225 razy

Komentarze

  • Bardzo fajna audycja. Sporo się dowiedziałem o pionierskich czasach. Teraz technologie dostępnościowe implementuje się w standardowych urządzeniach, więc jest o wiele łatwiej. Jak słucham o czytaniu za pomocą Optacona, to podziwiam jego użytkowników. Szacun:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych