Becky!

Dodany 28 grudnia 2015
7 komentarzy

Becky! to niezbyt popularny w Polsce program pocztowy o całkiem sporych możliwościach. O dostępności i funkcjach tego programu rozmawiają Michał Kasperczak i Michał Dziwisz.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • wredny pisze:

  jestem zwykłym użytkownikiem poczty nie mam 5000 listów dziennie Thunderbird ślicznie ,automatycznie wszystko ustawił i za kilka sekund odbierałem na nowym komputerze pocztę .
  chcę mieć inne konto IMAP? nie ma problemu program becky zupełnie mnie nie przekonał po wysłuchaniu audycji mam wrażenie że becky świetnie nadaje się do firm, urzędów, biur i innych instytucji gdzie przelewa się morze korespondencji ale dla użytkowników domowych chyba nie bardzo.

 • Robert DomagalskiRobert Domagalski pisze:

  Również zgadzam się tutaj z przedmówcami, Becki to jak na moje jest już bardziej skomplikowany program, a tunderbird to rzeczywiście się nadaje dla nas, bo po pierwsze radzi sobie z czytnikami ekranu, po drugie jest darmowy, po trzecie szybko się go konfiguruje, a po czwarte to już by trzeba było naprawdę nie wchodzić na mejla, żeby mieć dziesięć tysięcy mejli, a ja to codziennie wchodzę na mejla i właśnie z tunderbirda korzystam. Bynajmniej jest po polsku i nie muszę dawać stuwy za jakieś skomplikowane narzędzie. Pozdrawiam.

 • Roman pisze:

  Dzięki przedmówcom za opinię, nie muszę pobierać i tracić czasu na słuchanie. Też korzystam z Thunderbirda i jestem zadowolony.

 • Robert DomagalskiRobert DomagalskiRobert Domagalski pisze:

  Czyli reasumując tunderbird jest dla nas niewidomków najlepszy i to pod każdy windows, nawet pod dziesiątkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych