GrMapa

Dodany 13 sierpnia 2013
3 komentarze

Michał Dziwisz rozmawia z Grzegorzem Złotowiczem, autorem aplikacji GrMapa, dodatkowo w programie pojawia się Tomasz Bilecki, który demonstruje możliwości tego programu.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Michał pisze:

    Przemieszczam się po mapie w programie w danym kierunku. Dla ustalenia uwagi niech będzie to północ. Trafiam na prostopadłą ulicę gdzieś w jej środku, ale oczywiście niekoniecznie w połowie. Od czego zależy, czy dostanę komunikat, że ta prostopadła ulica ma kierunek o zwrocie na godzinę 03:00, czy 09:00?
    Analogicznie, gdybym przemieszczał się np. na godzinę 01:30, to prostopadła ulica mogłaby mieć zwrot na godzinę 10:30 lub 04:30. Od czego to zależy?
    Czy to zależy od rysującego mapę, od której strony zaczął, czy od tego, do którego punktu kończącego ulicę mamy bliżej, czy od czegoś jeszcze innego?

  • pates pisze:

    Proponuję opcję dla grmapy 1 0. „Pobierz tematy dźwiękowe”. Tematy wysyłało by się na adres autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych