Google Allo

Dodany 19 listopada 2016
3 komentarze

Michał Dziwisz i Paweł Masarczyk prezentują kolejny komunikator Google, tym razem pozwalający m.in. na wymianę wiadomości tekstowych i klipów audio.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Google Allo

Ten podcast był pobierany 4247 razy

Komentarze

  • wredny pisze:

    na moim tablecie z androidem 5.1 działa to bez problemu gadam sobie z robotem google do rejestracji był potrzebny numer telefonu.

  • Ja dopiero sobie zanistaluje tą aplikację ciekawa jestem jak to będzie chodzić z Voice Assistant. Pobiorę i sprawdzę i podzielę się w komentarzu jak to działa. Pozdrawiam.

  • Zainstalowałam aplikację tydzień temu niestety emokikon nie da się wysyłać, ponieważ nie są odczytywane przez czytnik ekranu, natomiast dzisiaj sprawdziłam i jesteśmy wstanie wysyłać nakleijki, ale z tego co się zorientowałam, nie są one dołączane do treści wiadomości tylko jako osobna wiadomość, nie sprawdzałam jak narazie jak ta aplikacja funcjonuje na iphonie, ale myślę, że jak będę mieć więcej czasu to się nią pobawię. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych