Fast Edit

Dodany 18 kwietnia 2023
6 komentarzy

Fast Edit to prosta aplikacja, stworzona przez Patryka Chojnackiego. Oprócz demonstracji możliwości samego programu, rozmawiamy też o tym, jakie wsparcie oferuje Chat GPT w pisaniu kodu.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Fast Edit

Ten podcast był pobierany 1532 razy

Komentarze

 • djkrissu pisze:

  Pragnę zdementować, informację, jakoby notatnik w windowsie 11 nie pokazywał otwartego pliku. Sprawdziłem i stwierdzammm, że mówicie kolego Patryku nieprawdę. Nie wiem dlaczego u ciebie nie pokazuje nazwy otwartego pliku, ale u mnie jest wszystko w jak najlepszym porządku. Jeśli będziesz chciał, mogę ci to zademonstrować.

 • Roman pisze:

  Oczywiście że błąd notatnika występuje, korzystam z najnowszych wersji NVDA i Windows 11.

 • Adula pisze:

  U mnie też taki problem występował, więc przerzuciłem się na 10 znowu

 • Sensey pisze:

  Oczywiście, że problem występuje, dodatkowo w notatniku bywa, iż pliki uruchamiają się w zakładkach, co również może być bardzo irytujące, szczególnie, gdy na jednym z plików naciśniemy alt+F4 i zamknie się wszystko. Polecam aktualizację systemu i wszystkich poprawek.

  • Sensey pisze:

   Warto jeszcze zwrócić uwagę na proces zapisu pliku. Otóż dawniej (starsze wersje notatnika) wstawiały nazwę pliku w postaci „*.txt”, obecnie nazwa tworzona jest z treści pierwszego wiersza pliku i rozszerzenia txt. Pewnie ktoś zada pytanie, co w przypadku, gdy pierwszy wiersz jest pusty. I tutaj notatnik zaproponuje nazwę „bez tytułu.txt”. O i takie to nowości w windowsowskim notatniku czekają na użytkowników systemu w wersji 11 22h2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych