Becky! w Praktyce

Dodany 10 czerwca 2021
3 komentarze

Becky! To program pocztowy z szerokimi możliwościami konfiguracyjnymi. Wygląd i funkcje tej aplikacji prezentuje Arkadiusz Świętnicki.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Becky! w Praktyce

Ten podcast był pobierany 2771 razy

Komentarze

 • slonik pisze:

  Arku czy mógłbyś podać ten kod do odblokowania pełnej wersji Becky?

 • Michał Dziwisz pisze:

  A oto obiecany dodatek dla NVDA:
  https://github.com/lukaszgo1/Becky/releases

 • Łukasz Golonka pisze:

  Co do odczytywania polskich znaków na liście wiadomości, to mi nie udało się sprawić żeby to działało dobrze przez zmianę widoku natomiast dla NVDA poprawia to moja wtyczka. Nie znam architektury pluginów do ZDSR, ale tak na 90 procent powinno się dać osiągnąć podobny efekt bazując na moim kodzie w Pythonie. Szkoda, że autor pomimo kilkukrotnego kontaktu nie jest tutaj chętny na poprawki, bo dalej są sytuacje, w których nie działa to idealnie np tematy maili cyrylicą w sytuacji, w której nie są kodowane w UTF8. Zdziwiła mnie też informacja w audycji jakoby włączenie renderowania wiadomości HTML kontrolkami IE psuło coś dla NVDA – sam mam to włączone od bardzo dawna i nie zaobserwowałem żadnych problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych