The Bat!

Dodany 20 stycznia 2021
3 komentarze

Arkadiusz Świętnicki omawia możliwości tego programu pocztowego.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: The Bat!

Ten podcast był pobierany 3729 razy

Komentarze

  • DJ graco pisze:

    Program może być, aczkolwiek dla zzwykłego kowalskiego będzie on zbyt trudny w obsłudze. Sam z niego korzystałem i powiem tak. Da się, ale thunderbird jest znacznie logiczny.

  • pjetia pisze:

    Program ciekawy, co nie zmienia faktu, że chciałbym wiedzieć, w jaki sposób go ustawić, żeby NVDA czytał mi jak i co piszę podczas odpowiedzi. Póki co mi nie czyta. Ctrl enter wchodzę w odpowiedź i nie mam pojęcia, co dalej, bo nic nie jest czytane. Jaka jest różnica w wersji płatnej od bezpłatnej prócz ograniczenia czasowego?

  • Justyna pisze:

    Dzień dobry, potrzebuję kilku wskazówek w sprawie filtracji folderów, coś robię nie tak, bo nie działa. Proszę o kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych