Ezakupy Tesco

Dodany 24 listopada 2013
22 komentarze

O swoich wrażeniach związanych z korzystaniem z usługi Ezakupy w sieci Tesco w rozmowie z Alicją Witek opowiada Dariusz Marchewka.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Ezakupy Tesco

Ten podcast był pobierany 3654 razy

Komentarze

 • welka11 pisze:

  Witam serdecznie. mam pytanieWitam serdecznie. Alu mam pytanie powiedz czy pojawi się kiedyś audycja twojego autorstwa? pozdrawiam

 • welka11 pisze:

  Pytałam Alu o audycję kulinarną twojego autorstwa

 • tomek pisze:

  Witam. Tu Tomek Pawleta. Odbiegam od tematu audycji ale jak zobaczyłem z kim Ala w niej rozmawia Musiałem napisać. Darek. Pamiętasz mnie jeszcze ze szkoły? Jak tworzyliśmy beaty w internacie i wymyśleliśmy hasło Dance to muza która ludzi wyluza? To były czasy. Słuchasz dalej muzy dance? Daj mi jakieś namiary na ciebie bo podejrzewam że mamy o czym pogadać. Ja ci podaję swoje: na skype: psikus76, a mój mail to: [email protected] Odezwij się do mnie. To jóż 11 lat jak ostatnio gadaliśmy. Pozdrawiam.

 • piotr pisze:

  a teraz sprostowanie bądź doprecyzowanie jak kto woli:
  Jaki jest koszt dostawy?
  Koszt dostawy wynosi od 0,98 zł do 9,98 zł i zależy od terminu i miasta dostawy.
  Alu napisane było spożyć w 24 godz od otwarcia a nie od dostawy więc jeśli kupimy i nnie otworzymy to spokojnie za tydzień możesz zjeść. markety nawet w swoich systemach nie mają wbitych dat ważności poszczegulnych produktów jak wiemy na półkach stoją produkty o różnych datach ważności więc nie są w stanie tego opanować.

  W tesco możemy modyfikować zamówienie do godz 23 dnia poprzedzającego dostawę.

  c.d.n.

 • Ala Witek pisze:

  Witaj Welko! w najbliższym czasie nie będzie podcastów o tematyce kulinarnej. Może w przyszłości jeszcze się pojawią. Pozdrawiam.

 • Ala witek pisze:

  Panie Piotrze! Dziękuję bardzo za jak zwykle cenne i szczegółowe uwagi. Znamy się skądś? Bo jakoś sobie Pana nie przypominam. Pozdrawiam.

 • Asia pisze:

  Witam,
  Darku, a jak to jest z innymi promocjami Tesco dostępnymi w markecie. Mam tu na myśli np. punkty zbierane na karcie klapkard lub zbierane znaczki, które potem uprawniają Nas do zakupów promocyjnych. Czy również mamy możliwość skorzystania z tego w ramach ezakupów?
  pozdrawiam

  • michał L. pisze:

   Promocje są te same co w sklepie, punkty też można zbierać, ze znaczkami jest gorzej, bo żeby je wymienić na nagrodę czy zakup z rabatem trzeba udać się do sklepu z tego co wiem.

   • Adrian pisze:

    Z tego co mi wiadomo, to promocje, zawsze różne są w internecie i w sklepie stacjonarnym.Sam kupuje i często ktoś mi mówi że jest taka i taka w gazetce, a okazuje się że w sklepie internetowym są inne.

 • Adrian pisze:

  Szanowni państwo.
  Prosiłbym o troszkę bardziej, rzetelne przygotowywanie się do audycji.
  Parę uwag:
  1. Pan Dariusz powiedział, że poleca płatność kartą, bo przy płatności online później trzeba dzwonić i wymaga to więcej zachodu.
  Otusz jest to kompletna bzdura, w momencie płatności online Tesco jedynie rezerwuje środki na karcie, a pobiera je dopiero po odebraniu zakupów, sprawia to, że kwota zawsze zostanie taka pobrana, jaką faktycznie zapłacimy, po odjęciu zamienników itd., a od nas nie wymaga to w żadnym razie więcej zachodu. Za portalem Tesco: •„Jak wygląda płatność on-line? Przy płatności on-line zostaniesz poproszony o podanie szczegółów dotyczących karty płatniczej. Przeprowadzimy proste sprawdzenie karty w celu jej potwierdzenia i następnie potwierdzimy zamówienie. Na tym etapie nie będziesz obciążony zapłatą za zakupy. Karta zostanie obciążona po dostarczeniu Ci zakupów.
  2. Stwierdzenie, że w godzinach popołudniowych jest ogólnie tańsza dostawa niż porannych jest również zapędzeniem się. Tesco robi tak, że w godzinach, kiedy ludzie chętniej zamawiają dostawę opłata jest wyższa. I w Krakowie najtańszymi godzinami są najczęściej godziny centralne to jest od12 do 14. Im bardziej na boki od tych godzin tym koszt za dostawę rośnie.
  3. Warto też było wspomnieć, że zdarzają się produkty, które nie posiadają opisów, a z samej nazwy produktu nie jesteśmy, jako niewidomi wstanie stwierdzić, czy to jest, aby na pewno to, o co nam chodzi. Jest tam zdjęcia i dla osób widzących właściwie problem ten nie istnieje, a dla nas jest to uciążliwe. No dla mnie na pewno. Dlatego uwagą to twórców serwisu powinno być to, aby wprowadzili opisy do wszystkich produktów.
  4. Do Pani Ali. Gdy mieszka pani na 3 piętrze, to dostawca pod drzwi wnosi zakupy w specjalnych skrzyniach. Czasami zdarza się, że panów jest dwóch, a czasami chodzi po nie na dwa razy.
  5. Panie Dariuszu, Tesco wysyła newsleetter zawsze w czwartek, gdyż najczęściej wszystkie promocje obowiązują właśnie od czwartku przez tydzień. Proszę sobie to zaobserwować.

  Pozdrawiam serdecznie.

 • piotr pisze:

  Alu ja sobie także nie przypominam żebyśmy się znali:).
  Mgyślę że to już najwyższa pora aby wszyscy z redaktorów zaczęli wyciągać wnioski z komentarzy.

 • Ala witek pisze:

  Witam Panie Piotrze! Proszę wyjaśnić konkretnie jakie wnioski, Pana zdaniem powinniśmy wyciągnąć. prawie każdy Pański wpis pod prowadzonymi przeze mnie audycjami zawiera jakieś dziwne insynuacje. A to, że rozmyślnie ignoruję pytania słuchaczy, a to, że ja czy goście Babiego lata nie przygotowują się należycie do programów. Do Audycji przychodzą osoby mające doświadczenia i subiektywne odczucia związane z omawianym tematem. Pan darek nie jest pracownikiem Tesco i nie musi wiedzieć wszystkiego. Zwłaszcza, że wszystkie dodatkowe informacje można znaleźć w serwisie. Wszystkie zaproszone przeze mnie osoby poświęciły swój prywatny czas aby o czymś Państwu opowiedzieć. będę bardzo wdzięczna, jeśli doceniając ten fakt, powstrzymają się Państwo od uwag, typu, że coś pstryka albo, że nie było informacji w jaki dzień tygodnia wysyłany jest newsletter. Proszę
  skupić się może na odrobinę ważniejszych kwestiach. Ani nie dysponujemy sprzętem z BBC ani raczej nikt z twórców serwisu tesco, do Tyflopodcastu się nie pofatyguje. Doceńmy może to co mamy zamiast szukać dziury w całym.

 • piotr pisze:

  Szanowna Pani Alu wypraszam sobie ten podcast o ile się nie mylę jest pierwszym w Pani wykonaniu który skomentowałem nigdy nie pisałem o trzaskach, ignoracji pytań itp. Podejrzewam że nie tylko ja podpisuję się jako piotr.
  Jeśli chodzi o wnioski to chodzi mi że coraz częściej ludzie piszą że nieprzygotowujecie się żetelnie do tematu, audycje są zbędnie rozciągane itp.
  Nie jest to skierowane osobiście do Pani Alicji tylko do wszystkich.
  Dobrze wiem że nikt z tesco nie pofatyguje się do tyflopodcastu chodzi tylko o to że jak już gość czy prowadzący podaje jakąś informację to niech ona będzie 1000 razy sprawdzona żeby nie wprowadzał w błąd wiem czepiłem się o 8 groszy i o 908 groszy ale to pokazuje jak się przygotowujecie do audycji może problem leży w źle dobieranych gościach?
  Podsumowując jeśli ktoś przychodzi do programu to niech podaje żetelne informację a nie swoje domysły czy przypuszczenia.
  A na koniec przypominam iż ten komentarz jest drugim pod Pani audycją napisany przezemnie.

 • Ala witek pisze:

  Panie Piotrze. Moje uwagi odnośnie trzasków czy dni tygodnia w których
  rozsyłany jest newsletter nie dotyczą Pańskich wypowiedzi. kwestię
  zastrzeżeń komentarzy sugerujących, ignorowanie przeze mnie pytań słuchaczy
  sprawdzę. Natomiast jeśli chodzi o 8 groszy i 98 groszy to w moim odczuciu
  pokazał pan co najwyżej to o czym pisałam wcześniej. Może warto się
  zastanowić, czy takie komentarze mają w ogóle sens. Moim zdaniem,
  zniechęcają one jedynie potencjalnych przyszłych gości do przyjmowania
  naszych zaproszeń. Pozostawiam to jednak Pana ocenie. Ja mogę jedynie
  zapewnić Pana i innych słuchaczy, że zarówno ja jak i każdy z moich gości
  przygotowuje się do programu na sto procent. Proszę pana i innych słuchaczy
  o odrobinę konsekwencji. Jeśli omawiamy jakieś zagadnienia bardzo
  szczegółowo, zarzucacie nam państwo, że audycje są przegadane i rozciągnięte
  ponad miarę. Jeśli nie podajemy niektórych informacji ale podajemy źródło
  gdzie można je znaleźć piszecie , że informacje są niepełne lub temat został
  potraktowany zbyt powierzchownie. Jak Pan zapewne wie wszystkich nie sposób
  zadowolić. Wszystkim Państwu, którzy uzupełnili naszą audycję
  konstruktywnymi komentarzami, zawierającymi istotne informacje bardzo
  dziękuję i liczę na więcej. pozdrawiam.

 • piotr pisze:

  Pani alu trzaski i newsletter może nie mnie dotyczą ale insynuacje i ignorowanie już tak a nigdy nic takiego nie miało miejsca cytat: Witam Panie Piotrze! Proszę wyjaśnić konkretnie jakie wnioski, Pana zdaniem powinniśmy
  wyciągnąć. prawie każdy Pański wpis pod prowadzonymi przeze mnie audycjami zawiera
  jakieś dziwne insynuacje. A to, że rozmyślnie ignoruję pytania słuchaczy, a to, że
  ja czy goście Babiego lata nie przygotowują się należycie do programów.
  Pani Alu mi chodzi tylko aby audycje były wyczerpujące i zawierały wszelkie ważne informację audycje często są rozciągnięte bez sensu i to nie tyczy się Tylko pani osoby ale większości redaktorów więc proszę nie odbierać tego wyłącznie osobiście i jako złośliwości tylko jak złote rady które znacznie podniosłyby poziom tego portalu.

 • Ala witek pisze:

  Panie Piotrze. nie odbieram tego jako złośliwość, Prędzej jako
  bezrefleksyjność. Nie mogę jednak pozwolić na to żeby ktoś zamiast zwracać
  uwagę na rzeczywiście istotne kwestie czepiał się ośmiu groszy. Proszę się
  zastanowić nad taką sytuacją: Otrzymuje Pan zaproszenie do audycji i chcąc
  zapoznać się ze specyfiką programu zagląda Pan do uwag słuchaczy a tu takie
  małostkowe teksty. proszę mi odpowiedzieć, tylko szczerze. Przyjął by Pan
  taką ofertę ? Bo ja nie. Goście programów, nie są ekspertami w tematach,
  które omawiamy, przychodzą do programów by opowiedzieć innym o rzeczach,
  które wydają im się tego warte i omówić kwestie ważne z punktu widzenia
  ludzi z dysfunkcją wzroku. Nie po to żeby przedstawiać tabelę opłat i
  prowizji. Nikt nie jest doskonały. Na litość Boską, środowisko osób
  niewidomych jest dość hermetyczne, może nie jutro ale za rok czy dwa spotka
  Pan gdzieś Pana Darka czy kogoś z nas, nie będzie Panu zwyczajnie głupio z
  powodu takiej małostkowości? Przecież coś co Panu wydaje się oczywiste i
  niewarte wzmianki dla kogoś może stanowić istotną informację. Staramy się
  jakoś wszystko to pogodzić. Mnie też nie każdy artykuł w prasie czy audycja
  radiowa wydaje się ciekawa od przysłowiowego A do Z. Jednak to jeszcze nie
  powód żeby zarzucać komuś lenistwo czy brak dbałości o jakość. Ja też dam
  Panu złotą radę. Jeśli następnym razem jakaś część mojej audycji wyda się
  Panu nieciekawa proszę ją zwyczajnie przewinąć. Nikt tutaj nie twierdzi, że
  nasze audycje są idealne ale Nie robimy ich dla siebie, Ja kiedy będę
  chciała zrobić ezakupy w Tesco zadzwonię do Pana Darka i zapytam go jak to
  robi. Jestem pewna, że część słuchaczy nie wiedziała nawet, że taka usługa
  jest dostępna, dzięki tej audycji mają już tą świadomość. Przecież przez
  cały czas powtarzaliśmy, że wszystkie informacje można sprawdzić w serwisie.
  Zastanawiam się czy zamiast stawiać takie zarzuty, nie lepiej poświęcić ten
  czas na refleksję czy samemu nie ma się czegoś do zaoferowania innym

 • piotr pisze:

  Pani Alu nie wątpię iż sporo osób nie wiedziało o e-zakupach i dzięki temu dowiedziały się o ich istnieniu u chwała za to temu podcastowi. Osoby, które nie wiedziały nic na ten temat wyniosły z tej audycji wiele cennych informacji jednak podanie dokładnego kosztu dostawy nie wymaga wiedzy eksperta czepiłem się tego jako przykład nie czepiam się jeśli ktoś w zaawansowanych kwestiach popełni błąd ale w najprostrzych przyda się szczegółowość.
  Jeśli o mnie chodzi to przyjąłbym zaproszenie do audycji w dziedzinie w której czuje się dobry bez względu na komentarze pod audycjami jednakże nie sprzedawałbym słuchaczom moich domysłów na jakiś temat tylko po audycji zamieścił w komentarzu rzetelne odpowiedzi na pytania na które w czasie audycji nie znałem odpowiedzi. Dobrze wiem że nawet ekspert w danej dziedzinie może o czymś zapomnieć bądź nie posiadać wiedzy w danej kwestji np. nigdy się z czymś nie spodkał więc go to nie interesowało więc może nie znać problemu ale po audycji siada szuka czyta i udziela info w komentarzu.
  Nie wiem czy kiedyś trafie na kogoś z was albo ktoś z was na mnie a nawet jeśli to myślę że wypowiadam się tylko w tedy kiedy uważam że mam sporo racji i że sprawa jest dość istotna więc raczej nie będzie mi głupio.

 • Rafał Mieszkalski pisze:

  witam

  dla wszystkich co krytykują.

  jak chcecie coś głosić:

  – jakieś uwagi,

  – macie proźby,

  – chcecie coś zmienić

  Nie tutaj sie to zgłasza.

  Takie rzeczy sie zgłasza do Michała Dziwisza mailem,bo on za to odpowiada.

  Nikt wam nie będzie wszystkiego wykładał na stół.

  Zwróćcie uwage, że sprawiliście przykrość Pani Ali.

  Pami Ala robi to z całego serca.

  Pani okurat audycje są ok.

  tumie podkreślam nie tutaj sie to zgłasza.

  powyżej napisałem gdzie.

 • Milena Jakubowska pisze:

  Witam serdecznie:
  Czytając wszystkie dotychczasowe komentarze dochodzę do jednego wniosku:
  Krytykować to każdy umie, ale zrobić coś samemu z siebie to już nie potraficie.

 • Dariusz Marchewka pisze:

  Witam Państwa.
  Tak czytam te komentarze a 90 procent treści jest jak dla mnie pozbawiona sensownej treści.

  Bardzo dziękuje Ali witek oraz Michałowi za zaproszenie do audycji a Państwu za wprost fenomenalne zainteresowanie i poświęcenie chyba stu procent swojego czasu pewnej części komentujących tą moją audycję.

  W opisie audycji na stronie tyflopodcastu przeczytamy
  O swoich wrażeniach związanych z korzystaniem z usługi Ezakupy w sieci Tesco w rozmowie z Alicją Witek opowiada Dariusz Marchewka.

  Dla mniej rozumiących język polski:
  Wszedłem kiedyś na
  http://WWW.ezakupy.tesco.pl
  2 lata robię tam zakupy Ala oraz Michał zaprosili mnie do audycji więc opowiedziałem o moich wrażeniach dotyczących dostępności serwisu jako osoba niewidoma

  Celem tej audycji było to abym opowiedział o domysłach i nie domysłach
  Wadach oraz zaletach
  Korzyściach oraz niekorzyściach
  Przedewszystkim co najważniejsze w całym kontekście projektu tyflopodcast a mianowicie dostępności dla osób niewidomych.

  Moją rolą było ogólne przedstawienie serwisu, który osobą niewidomym bardzo ułatwia robienie zakupów.
  Opowiedziałem Państwu najlepiej jak potrafiłem po prostu jak to działa na jakje trudności możemy napotkać jak poruszać się po stronie, kategoriach produktach itd., jednak proszę odemnie nie wymagać a nawet nie oczekiwać, że na audycje tysiąc razy przeczytam regulamin bo nawet gdy by tak było i tak sami by państwo sięgnęli po regulamin gdyby zaszła taka konieczność.
  Podczas audycji nie było sensu opowiadać jaki jest koszt dostawy należało powiedzieć jakiego kosztu możemy się spodziewać tak też powiedziałem.
  Nie było sensu opowiadać dokładnie o ofercie, promocjach produktach usługach należało ogólnie opowiedzieć w jaki sposób można kupować i naile oferta zakupów może wydawać się nam przydatna
  Dokładnie na ten temat staraliśmy się z Alą Państwu opowiadać.

  Cel został osiągnięty, ponieważ na drugi dzień dostałem informacje, że zrobiono zakupy dzięki naszej audycji.

  A teraz przytoczę kilka Państwa komentarzy i postaram się do nich odnieść hoć z bólem muszę ztwierdzić że więcej tu bzdur nisz sensu ale do rzeczy:

  Pan Adrian napisał:
  1. Pan Dariusz powiedział, że poleca płatność kartą, bo przy płatności online później trzeba dzwonić i wymaga to więcej zachodu.

  Jak na razie dzwoniłem wyłącznie aby zareklamować pewne zakupy nic to niemiało wspólnego z płatnościami w tesco więc nie słuchał pan dokładnie.
  Dalej idąc za tym komentarzem:

  2. Stwierdzenie, że w godzinach popołudniowych jest ogólnie tańsza dostawa niż porannych jest również zapędzeniem się. Tesco robi tak, że w godzinach, kiedy ludzie chętniej zamawiają dostawę opłata jest wyższa. I w Krakowie najtańszymi godzinami są najczęściej godziny centralne to jest od12 do 14. Im bardziej na boki od tych godzin tym koszt za dostawę rośnie.

  Drogi Panie cieszę się, że jest pan obeznany z cenami jakje w Krakowie, jednak z moich doświadczeń wynika, że w godzinach popołudniowych nigdy za dostawę nie zapłacimy więcej nisz 6 zł jednak ja korzystam we Wrocławiu i gdyby każdy miał pisać o swoim mieście mijało by się to z celem.
  Zapędzeniem jest pisanie o pana zdaniem godzinach gdzie ludzie hętniej zamawiają, ponieważ każdy preferuje inne godziny.
  Idziemy więc dalej:
  3. Warto też było wspomnieć, że zdarzają się produkty, które nie posiadają opisów, a z samej nazwy produktu nie jesteśmy, jako niewidomi wstanie stwierdzić, czy to jest, aby na pewno to, o co nam chodzi. Jest tam zdjęcia i dla osób widzących właściwie problem ten nie istnieje, a dla nas jest to uciążliwe. No dla mnie na pewno. Dlatego uwagą to twórców serwisu powinno być to, aby wprowadzili opisy do wszystkich produktów.

  Zgadzam się z panem, dlatego zamiast pisać kolejny bezsensowny komentarz proszę napisać dokładnie to samo do serwisu teslo zakupy, ponieważ projekt tyflopodcastu nie jest za to odpowiedzialny.
  Dodam, że o wszystko może pan spytać dostawcę np.

  Paniee a czy ten ser to na pewno xxx bo ja nie widzę
  Panie a czy te słuchawki na pewno mają dwa nauszniki bo przez opakowanie to ciężko wyczuć

  Wówczas jeśli pan kupił te produkty a nie spełniają pana oczekiwań zwraca je pan dostawcy i nie płaci za nie.
  Jeśli problem czy to jest to występuje podczas dokonywania zakupu radził bym
  1.Zapytać osoby widzącej
  2.Zadzwonić na infolinie i dopytać
  3.Pojechać do najbliższego teslo i kierownika dostawców w danym markecie zapytać jak dokładnie oznaczony jest produkt, aby mógł pan później bez osób trzecich ten produkt zamawiać.

  Zapewniam, że każdy dostawca chętnie panu odpowie a jeśli coś się nie będzie zgadzało to można zareklamować a o procedurze reklamacji opowiadałem w audycji.

  4. Do Pani Ali. Gdy mieszka pani na 3 piętrze, to dostawca pod drzwi wnosi zakupy w specjalnych skrzyniach. Czasami zdarza się, że panów jest dwóch, a czasami chodzi po nie na dwa razy.

  Dostawca zawsze wnosi zakupy w takim wielkim wuzku oraz specjalnych skrzyniach bez względu NATO czy jest czy niema windy.
  Podczas audycji nie byłem wstanie powiedzieć co gdy mieszkamy na 3 piętrze a nie ma windy kontakt z infolinią jest bardzo prosty myślę, że można zapytać.

  5. Panie Dariuszu, Tesco wysyła newsleetter zawsze w czwartek, gdyż najczęściej wszystkie promocje obowiązują właśnie od czwartku przez tydzień. Proszę sobie to zaobserwować.

  Tak obserwuje i nawet przejrzałem historie zakupów i nawet gdy kupuję w poniedziałek to jakiś maila z promocjami przychodzi we wtorek itp. Więc nasze obserwacje nie mają tutaj znaczenia.

  Kolejny z panów napisał ogólnie ale i tu pozwolę sobie na kilka słów:
  Jeśli chodzi o wnioski to chodzi mi że coraz częściej ludzie piszą że nieprzygotowujecie się żetelnie do tematu, audycje są zbędnie rozciągane itp.

  Jeśli się panu nudzi to proszę nagrać jakiś podcast, skoro ma Pan coś środowisku do powiedzenia Michał oraz autorzy na pewno to zauważą, wtedy jeśli temat będzie interesujący na pewno docenią i ocenią.

  Dobrze wiem że nikt z tesco nie pofatyguje się do tyflopodcastu chodzi tylko o to że jak już gość czy prowadzący podaje jakąś informację to niech ona będzie 1000 razy sprawdzona żeby nie wprowadzał w błąd wiem czepiłem się o 8 groszy i o 908 groszy ale to pokazuje jak się przygotowujecie do audycji może problem leży w źle dobieranych gościach?

  To przedewszystkim pokazuje, że audycja pana zainteresowała.
  Jak pan dobrze zapłaci to i gośc odpowiedni się znajdzie nawet z teslo zakupy a zamiast uprawiać zawód malkontenta niech czerpie pan informacje z bardzo nam wszystkich przydatnych podcastów.
  Dalej w komentarzu czytamy:
  jeśli ktoś przychodzi do programu to niech podaje żetelne informację a nie swoje domysły

  Mógł pan mnie poprawić i napisać komentarz, który składa się wyłącznie ze sprawdzonych informacji aby okazały się być przydatne stracił pan swój cenny czas albo ma pan tego czasu zadużo.

  Idziemy dalej za komentarzem:

  Jeśli o mnie chodzi to przyjąłbym zaproszenie do audycji w dziedzinie w której czuje się dobry bez względu na komentarze pod audycjami jednakże nie sprzedawałbym słuchaczom moich domysłów na jakiś temat tylko po audycji zamieścił w komentarzu rzetelne odpowiedzi na pytania na które w czasie audycji nie znałem odpowiedzi. Dobrze wiem że nawet ekspert w danej dziedzinie może o czymś zapomnieć bądź nie posiadać wiedzy w danej kwestji np. nigdy się z czymś nie spodkał więc go to nie interesowało więc może nie znać problemu ale po audycji siada szuka czyta i udziela info w komentarzu.

  Nie jestem ekspertem od tego portalu pisze pan, że przyjął by pan zaproszenie do audycji w dziedzinie w której pan się dobrze czuje proszę więc napisać do Michała raz jeszcze dodam, że zawsze jest otwarty na ludzi, którzy mają do przedstawienia jakąś wartość.
  Nie czuję się w obowiązku siadać do komputera sprawdzać i zamieszczać rzetelne informacje na temat audycji o serwisu, który można samemu sprawdzić.

  Gdyby mnie pan zapytał o dowolne doświadczenia związane z audycją w kontekście osób niewidomych odpowiedział bym najlepiej jak potrafie ale jako konsument i tylko na takie pytania mogę Państwu odpowiadać czyli jako konsument użytkownik bo taka była moja rola w tej audycji.

  Raz jeszcze dziękuję za zainteresowanie tą audycją, zaproszenie Ali i Michała również za komentarze.

 • Tesko pisze:

  Mam kartę Klap kart i miałem uzbierane punkty dwa miesiące temu zniknęły dlaczego nie dostałem zniżki na zakupy

 • […] urządzeń mobilnych. Jak wyglądają one w praktyce? Możesz dowiedzieć się tego z podcastu „Ezakupy w Tesco”, nagranego przez redakcję Tyflopodcastu, lub po prostu przekonać się osobiście, wchodząc na […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych