Everything

Dodany 23 grudnia 2015
1 komentarz

Everything to błyskawicznie działająca wyszukiwarka plików, będąca ciekawą alternatywą dla mechanizmów dostępnych w systemie Windows. Na temat działania tego programu i jego możliwości opowiada Michał Dziwisz.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Everything

Ten podcast był pobierany 5089 razy

Komentarze

  • Piotrek T. pisze:

    Genialne rozwiązanie Michał! Ogromne dzięki! Zdaję sobie sprawę, że skrót klawiszowy do uruchomienia programu, który podałeś był przykładem, ale w Windows 10 nie radzę go stosować, bo jest to skrót systemowy przenoszący nas do ostatnich alertów.
    Tak czy inaczej, ogromne, wielkie dzięki za to rozwiązanie, które będzie stanowić jedno z pierwszych narzędzi instalowanych w komputerach, które ewentualnie będę miał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych