Srebrny Labirynt

Dodany 1 sierpnia 2013
8 komentarzy

Michał Dziwisz rozmawia z Dawidem Pieperem, autorem Srebrnego Labiryntu, czyli kolejnej polskiej gry audio.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Srebrny Labirynt

Ten podcast był pobierany 3956 razy

Komentarze

 • welka11 pisze:

  Witam serdecznie. w jaki sposób steruje się grą srebrny labirynt? czy steruje się przy pomocy całej klawiatury czy tylko poszczególnymi klawiszami? pozdrawiam serdecznie.

 • welka11 pisze:

  mam pytanie czy ktoś wie coś na temat dzisiejszej audycji? czy będzie?

 • Dawid Pieper pisze:

  oto pełna lista klawiszy, których można użyć w trakcie gry: strzałki, enter, escape, shift, z, x, c, a, s, d, q, w, f1, f4, f5, f6, f12, alt, spacja. Pozdrawiam
  DP

 • welka11 pisze:

  Powiedz jak to jest z tymi poziomami czy w tej grze przechodzimy poziomy np. tak jak gra super mario bros coś w tym stylu tutaj chciałam sprostować. pozdrawiam

 • welka11 pisze:

  powiedz czy są tam efekty dźwiękowe podczas gry czy wiadomo co dany dźwięk oznacza? czy przeszedłeś całą grę? aha powiedz coś wymagań sprzętowych czy gra pujdzie na win XP

 • Dawid Pieper pisze:

  Witam!
  Poziomów jako takich nie ma. Wspominając o poziomach miałem na myśli awans gracza, który w trakcie gry zdobywa nowe zdolności zależne od takzwanego stopnia zaawansowania. Gra jest jedną całością, a przez dłuższy czas możemy się cofać do odwiedzonych już komnat. Nie dotyczy to takzwanych portów.

  Jeśli chodzi o efekty specjalne, oczywiście występują. Część z nich ma swoje stałe znaczenie, na przykład dźwięki walki, ale część występuje pojedynczo by zilustrować daną sytuację.

  Pozdrawiam
  Dawid Pieper

 • łukasz pisze:

  Witam. W audycji wspominasz o jakiejś jeszcze jednej fabularnej grze audio poza labiryntem rzekomo gorszej. Czy mógłbyś podać jej nazwę.

  • Dawid Pieper pisze:

   Witam!
   Przepraszam, że odpowiadam dopiero teraz, dawno tu nie zaglądałem.
   Gra rzekomo jest gorsza, ale to nie ja w nią grałem i nie znam tytułu.
   W ową grę grał jeden z betatesterów i on o niej mi pisał i to jest jego opinia, co jeśli dobrze pamiętam, zaznaczałem w samej audycji.
   Zachęcam do kontaktu bezpośrednio z nim na przykład poprzez stronę:
   http://srebrnylabirynt.pl?type=3
   lub
   http://srebrnylabirynt.pl?type=2
   . Wiem, że gra jest angielska.

   Pozdrawiam
   Dawid Pieper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych