Everli

Dodany 21 marca 2023
4 komentarze

Możliwości tej aplikacji, pozwalającej na dokonywanie zakupów z różnych sklepów z dostawą do domu opisuje Alicja Witek.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Everli

Ten podcast był pobierany 1436 razy

Komentarze

 • Adela Švončinárová pisze:

  aah szkoda ze u nas na słowacji Everli nie ma , ale może kiedyś

 • Aga pisze:

  Witajcie! Bardzo fajna audycja i myśle że wyczerpująca temat do samego końca 🙂
  Zawsze się zastanawiałam jak ta aplikacja działa tak w praktyce. Sama z niej nie korzystałam, bo nie miałam takiej potrzeby ale teraz wiem, że jak będzie taka sytuacja że będę musiała jej użyć to z powodzeniem będę mogła to zrobić bez obaw. Ten abonament to świetna sprawa, to coś takiego jak ten allegro smart. Lepiej zapłacić raz a potem mieć spokój, zwłaszcza jak się korzysta z dostaw często.
  Pozdrawiam serdecznie

 • Tomek Zatorski pisze:

  Jeszcze jest frisco i barbora, przepraszam Alu, ale audycji nie słuchałem, choć wiem, że na pewno jest merytoryczna, ale korzystam z omawianego sposobu zakupów przez stronę. Pozdrawiam i każdemu polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych