Entombed

Dodany 26 grudnia 2011
1 komentarz

Odrobina rozrywki, w sam raz na święta. Tomasz Tworek opisuje grę Entombed, która jest dźwiękową, przygodową grą dla niewidomych.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • zombie pisze:

    Cześć! świetny podcast a jeszcze lepsza gierka. tylko emailo Tomku boglbys miec prostszy:-))) Mam parę pytanek: jak można nadaćpostaciom uwolnionym badz znalezionnym w trakcie gry drugi zawod??? czy jest to osiagalne w wersji demo??? 2. jak przejsc na drugi poziom na szostym pietrze? ja wlazlem do goblinow, a chcialbym tez przerobic ta druga opcje. niestety po przejsciu lewelu nie jest to juz chyba mozliwe. Mnie najbardziej daly w kosc te zjawiska na siodmym poziomie… woda ogien powietrze ziemia…. i cus co mi ivonka czytala jako strunge a rozwalalo niemal wszystko:-) no i trzeba bylo uwazac z tym light cus tam…. bo potrafilo stworzyc zombiaka… a to bez odtrutek bywa niemile:-) brrr. psa tak stracilem, dobrze, ze tylko psa. Szczesliwego nowego roku i wiecej podcastow!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych