Edukacja Muzyczna

Dodany 31 grudnia 2017
2 komentarze

O przebiegu swojej edukacji związanej z muzyką rozmawiają Milena Wiśniewska, Kaja Kosowska i Edwin Tarka.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Edukacja Muzyczna

Ten podcast był pobierany 4660 razy

Komentarze

 • Wysłuchałam z zainteresowaniem i też trochę się ubawiłam . Chciałabym mieć do wielu sytuacji Kaju Twoje nastawienie . O jakże byłoby łatwiej . Ale jestem też ciekawa Twoich interpretacji muzycznych .
  Czy tablice interaktywne odgrywające pisane dźwięki nie mogłyby rozwiązać przynajmniej części wspomnianych problemów ? Ale to zadanie dla Ciebie i Twojego pokolenia Milena , żeby tak się stało .
  Może ktoś ze słuchaczy zna jakiś program do skanowania i rozpoznawania nut .
  Korzystam z edytora Finale , producent wycofał się ze skanowania . Sibelius nie wchodzi w grę . Brajla niestety nie znam .
  Dzięki za podcast , życzę sukcesów w realizowaniu planów
  pozdrawiam

  • Kaja pisze:

   Dzięki wielkie za komentaż. Co do moich interpretacji muzycznych, proszę pisać do Michała. Ja oczywiście w ramach podcastu mogę się podzielić moimi interpretacjami, ale ja o tym nie decyuję. Serdeczności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych