Dźwiękowa Paleta Barw

Dodany 15 kwietnia 2013
2 komentarze

Katarzyna Nowak i Michał Dziwisz rozmawiają z Barbarą Szymańską m.in. O tym, co dla nich oznacza kolor. Czy jest czymś istotnym, czy zupełnie bez znaczenia? Jak interpretują pojęcia, o których najczęściej mówi się w kontekście wzroku? Z góry przepraszamy za nie najlepszą jakość zarejestrowanego nagrania.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Dźwiękowa Paleta Barw

Ten podcast był pobierany 3919 razy

Komentarze

  • welka11 pisze:

    Witam serdecznie. Nie kojarzę sobie kolorów oraz ich odcieni. Jedynie śnieg kojarzę sobie z kolorem białym ponieważ jest skrzypiący. Kwestia doboru ubrań po prostu i zwyczajnie idę do dobrego sklepu firmowego dla młodzieży i proszę o pomoc w wyborze ekspedientki. Praktykowałam to wiele razy nie zdarzyło się aby wybrano mi nieładne ubranie. ZAWSZE DOBRZE W TYM wyglądałam pytałam jak wyglądam i to wszystko. pozdrawiam

  • welka11 pisze:

    Myślę, że temat ostatniej audycjireszcie coś takiego się pojawiło pozdrawiam był społeczny. W

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych