Dźwiękowa Konferencja

Dodany 23 marca 2015
3 komentarze

Na temat zaprojektowanej z myślą o niewidomych ciekawej aplikacji, umożliwiającej głosową komunikację rozmawiają Michał Dziwisz, Paweł Masarczyk, Roberto Lombino i Aleksander Yashyn.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Roberto pisze:

  Dwie rzeczy, o których nie powiedzieliśmy w audycji:
  1. Profilu głosowego jakiegokolwiek użytkownika można posłuchać w liście użytkowników po naciśnięciu Enter na danym użytkowniku. Jeśli nie ma profilu głosowego, pojawi się dialog z informacją, że nie ma profilu głosowego.
  2. Czasami pojawiają się różne błędy, mi się tak zdarzyło np. kilka razy, gdy niechcący otworzyłem dwa filtry naraz. Wtedy najlepiej zamknąć i ponownie uruchomić aplikację. Na szczęście, jak się nie robi nic niespodziewanego, błędów nie powinno być.

  Pozdrawiam.

 • mojsior pisze:

  Witam, a ja muszę stwierdzić, że mi to nie działa nie mogę się zalogować ba zarejestrować nawet.
  Kiedy klikam na przycisk od zweryfikowania maila dostaję komunikat error connection time out, po czym po wciśnięciu ok, dostaję onformacje, że wysłany został kod aktywacyjny przy czym niczego w mojej skrzynce nie ma ani w spamie.
  Mi tak się zdaje, że coś jest albo z serwerem albo mój net jest za wolny, a program ma ustawiony krutki czas oczekiwania na połączenie. nie wiem jak rozwiazać ten problem

 • Bartek1 pisze:

  Witam mam problem pobieram plik z podanego linka, i gdy uruchamiam instalacje wyskakuje błąd że na komputerze nie ma TSclient 32win.dll Co mam zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych