Dreamland

Dodany 9 grudnia 2019
7 komentarzy

Możliwości tej gry audio opisuje Tomasz Tworek.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Dreamland

Ten podcast był pobierany 2817 razy

Komentarze

 • Nuno pisze:

  Ja powiem tylko tyle, bo szkoda mi klawiatury. Twoi japończycy nie lepsi

  https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/zagwozdka-na-niedziele-pay-to-win-odchodzi-do-lamusa-2-0

 • mojsior pisze:

  Słuchaj twojego podcasta odniosłem wrażenie że wszelką cenę próbujesz albo chcesz pokazać wszystko to co złe w tej grze, fakt może automatyka tu jest zbyt wysoka bo masz autonawigacje.
  Ale przepraszam bardzo kto ci każe używać trybu hangup do atakowania podczas zadań fabularnych czy dziennych, możesz sobie używać skili jak chcesz i w jakiej kolejności a mówiąc dialog typu a użyje hangupa bo po co się męczyć jakby pokazuje że ci się podoba jednak ta automatyka.
  Taka mechanika hangapu jest stosowana w wielu grach video mmo rpg gdzie żeby expa nabijać to trza gre zostawiać włączoną.
  Nawet do niektórych są roboty na korbkę które załatwiają za nas całą robotę.
  Przykładem jest moo 2 choćby.
  Mam nadzieję że gra się będzie rozwijać i nas czymś zaskoczy rzecz jasna miłym.
  Jednak podcastu posłuchałem i będę szanował twoją opinię choć nie do końca przemyślałeś tok tego podcastu.
  Niektóre rzeczy w tej grze bazują silnie na chińskim folkloru, poprostu wydaje mi się że jak się nagrywa o chińskich grach to trzeba trochę na ten temat poczytać.
  Mogłeś napisać do nuna w kwestiach co do których nie byłeś pewien a on na pewno by ci pomógł, jestem tego pewien.
  Pozdrawiam

 • Marek Gągała pisze:

  A gdzie tą grę można pobrać?

 • Mateusz Bobruś pisze:

  Cześć.
  Grę można pobrać z następującego linku:
  https://www.dropbox.com/s/2tuttyrk6mbjqjf/DreamLandSetup.exe?dl=0
  Ja sobie niestety odpuściłem, dlatego że gra mi się w ogóle nie uruchamia, a poza tym, jak już wcześniej wspomniał Lirin, szkoda czasu na tę grę.

 • mojsior pisze:

  Być może gra ci się nie uruchamia bo nie masz bibliotek directxalbo visual C runtime
  Widzę że u ciebie jest problem ze słuchaniem ze zrozumieniem, lirin nie powiedział przecież nie grajcie bo to jest złe i nie warto tracić czasu, tylko wyraził swoją opinie na temat tego dlaczego ta gra mogła by być lepsza.
  No ale skoro wolisz bazować na czyjejś opinii jeszcze źle rozumianej to już twój problem, może gra nie jest szczytem nie wiadomo czego ale warto spróbować.

 • Mateusz Bobruś pisze:

  Cześć Patryk.
  Rzeczywiście, trochę źle zrozumiałem Lirina, za co przepraszam. Faktem jest jednak to, że przecież sam na Forum audiogames w poście poświęconym tej grze twierdziłeś, że gra jest nudna, bo niestety, nie sposób się z tym nie zgodzić. Jeśli miałbym porównywać Dreamland i Lingyun Xianlu, wybrałbym zdecydowanie tę drugą pozycję, gdyż jest więcej zadań i treści na poszczególnych serwerach. A co do nieprawidłowego uruchamiania się gry, a raczej jej nagłego wyłączenia, to wydaje mi się, że problem może leżeć po stronie nieprawidłowego uaktualnienia gry. Jeden z postujących na AG miał również ten sam problem, co ja. Ale tak, jak już wcześniej wspomniałem, nie będę już tego sprawdzał, bo mam zdecydowanie ciekawsze zajęcia, a niżeli siedzenie cały czas i sprawdzanie błędów gry.

 • mojsior pisze:

  gdyby ktoś chciał spróbować to tutaj znajdziecie link do napewno działającej wersji
  https://yadi.sk/d/34Y9CeZB5lq3JQ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych