Digitalizacja i odszumianie nagrań część 3 odszumiacze profesjonalne

Dodany 25 marca 2023
2 komentarze

Kamil Kaczyński tym razem skupia się na bardziej zaawansowanych narzędziach potrafiących uwolnić nas od szumu, konkretnie na module z pakietu Izotope.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Pawel pisze:

  Czesc Kamil.
  Czy moglbys polecic adapter dla przetwarzania plyt winilowych na wersje cyfrowe?
  Dzieki,
  Pawel

  • Kamil Kaczyński pisze:

   Cześć Paweł. Przepraszam, że piszę dopiero teraz, ale kilka razy mi umknęło, dobrym gramofonem do tego celu będzie Audiotechnica o modelu at-lp60, gramofon jest w pełni automatyczny, nie posiada wprawdzie złącza usb, ale posiada wbudowany przedwzmacniacz i można go podłączyć do wejścia liniowego nawet wewnętrznej karty dźwiękowej, gramofon kosztuje około 600 pln, jakościowo jest zbliżony do prezentowanego w 2019 roku na łamach tyflopodcastu przez Roberta Łabędzkiego gramofonu Pioneer, którego modelu nie pamiętam, ale gramofon z tej firmy w serwisie jest tylko jeden, tak więc myślę, że znajdziesz. Cena może Ci się wydać trochę zaporowa, ale takie rozwiązanie jest o niebo lepsze od wszelkiego rodzaju kombajnów, kosztujących w granicach 300 pln, które nie nadają się moim zdaniem do zgrywania na komputer płyt. O niniejszym gramofonie za czas jakiś zrobię audycję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych