Denon RCD-M40 Dab Plus

Dodany 9 sierpnia 2018
2 komentarze

Edwin Tarka i Robert Łabędzki omawiają wygląd i możliwości tej mini wieży.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Denon RCD-M40 Dab Plus

Ten podcast był pobierany 4250 razy

Komentarze

 • Rabbeat pisze:

  Od kilku lat jestem zadowolonym użytkownikiem jednego z poprzednich modeli mini wieży Denona D-M38, która wprawdzie ma innego pilota i oczywiście nie posiada DAB+ oraz wejść cyfrowych, ale generalnie jest bardzo podobna.
  Nie wiem też czy moje uwagi będą się tyczyć omawianego modelu, ale postanowiłem napisać o kilku swoich spostrzerzeniach jako uzupełnienie audycji, żeby wiedza była jak najpełniejsza.
  Największym mankamentem jest dla mnie kasowanie się ustawień zegara przy zaniku prądu, co u mnie zdarza się raz na jakiś czas i o ile ustawienia stacji i budzika są pamiętane to godzinę za każdym razem muszę ustawiać z pomocą osoby widzącej.
  Wiem, że konstrukcję głośników dodawanych w zestawie czyli SC-M40 dosyć znacząco zmodyfikowano, ale zawsze ten zestaw był mocno polecany z głośnikami innych producentów jak Wharfedale, Monitor Audio, Dali czy właśnie JBL i tak najczęściej kupowali klienci, gdy zajmowałem się sprzedażą tego sprzętu.
  Sam wprawdzie posiadam wieżę z oryginalnym zestawem głośników od Denona, ale testowałem z innymi np. Dali Zensor 1 i faktycznie warto, bo elektronika jest bardzo fajnej klasy urządzeniem.
  Jeżeli już jednak zdecydujemy się na fabryczny komplet, wówczas polecam wymienić kable głośnikowe na coś grubszego, bo nie wiem jak teraz, ale dawniej podobnie do anteny dorzucali dosyć ordynarne jak to zostało ładnie określone w audycji przewody głośnikowe.
  Jeżeli chodzi o Airplay to polecam kupić za grosze używane Apple TV trzeciej generacji i podłączyć pod wejście cyfrowe, którego mi osobiście najbardziej brakuje w moim D-M38, a nauczony doświadczeniem z innego zestawu audio sam właśnie tak bym zrobił.

  Pozdrawiam
  Radek

 • J. C. pisze:

  A da się pod ten zestaw podpiąć gramofon?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych