Dartel RD-40

Dodany 2 października 2017
1 komentarz

Robert Łabędzki opisuje wygląd i możliwości tego radioodbiornika.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Dartel RD-40

Ten podcast był pobierany 4045 razy

Komentarze

  • Wojtek pisze:

    Po wysłuchaniu audycji stwierdziłem, że nie dałbym za Dartel RD-40 więcej jak 10zł. Brak ręcznego wybierania częstotliwości, no i przede wszystkim karygodna kwestia resetowania głośności słuchawek na maksymalną po każdym uruchomieniu urządzenia powodują, że nie można tego radyjka traktować jakkolwiek poważnie. Mam jeszcze pytanie, tak z ciekawości: Czy odbiornik zachowuje zapisane stacje w pamięci po jego wyłączeniu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych