Daria

Dodany 21 marca 2019
1 komentarz

Kamil Kaczyński prezentuje wygląd i możliwości tego magnetofonu.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Daria

Ten podcast był pobierany 3312 razy

Komentarze

  • Kamil pisze:

    Uwaga 1: Daria ma autostop wbrew temu, co powiedziałem, ale ten autostop jest tak prymitywny, że tylko po zakończeniu kasety na naprężenie taśmy przestają obracać się rolki i oczywiście nie wybija start, dlatego to mnie zmyliło, taki prowizoryczny autostop ma również Grundig i Wilga i inne starsze. Uwaga 2: Kilka miesięcy temu udało się naprawić niniejszą Darię do tego stopnia, że wszystko w niej działa w 100 procentach, tak więc nagram suplement, w którym zaprezentuję, czego tutaj się nie dało. Uwaga 3: podcastu o wspomnianym decku RFT nie będzie, bo stan jego był awonalny, tak więc jedynie mogłem przeznaczyć go do utylizacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych