CES 2021

Dodany 25 stycznia 2021
3 komentarze

Interesujące urządzenia i technologie, zaprezentowane na tegorocznych targach elektroniki konsumenckiej CES omawiają Tomasz Bilecki, Paulina Gajoch i Paweł Masarczyk.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: CES 2021

Ten podcast był pobierany 3374 razy

Komentarze

 • Miki pisze:

  Z tego co mi wiadomo to pomoc klawiatury na pilotach Samsunga już jest od kilku lat. Po naciśnięciu tego przycisku naciskając poszczególne klawisze słyszymy ich opis i do czego służą.

  • Aga pisze:

   Dokładnie tak jest jak mówisz Miki. Nawet taki telewizor był prezentowany na tyflopodcaście. sama go oglądałam, bo sama nie posiadam gadającego telewizora i byłam ciekawa jak to działa.

 • Paulina pisze:

  Hm, w takim razie zwracam honor, oni prezentowali to jako coś nowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych